بازی Cloudpunk به همراه تریلری منتشر شد

۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۹

به جز دو عنوان Blade Runner و The Fifth Element بازی‌های دیگری که به شما اجازه‌ی گشت و گذار و پرواز در یک شهر پیشرفته و آینده‌نگر را بدهند در دسترس نبودند. اما هم‌اکنون می‌توانید در بازی Cloudpunk بار دیگر این تجربه را داشته باشید. این عنوان هم‌اکنون برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. بازی مستقل اکتشافی Cloudpunk اثر جدید استودیوی یون لندز (Ion Lands) بازی‌بازان را در یک کلان‌شهر فوق‌پیشرفته که ترکیب ساختمان‌های نورانی آن با آب و هوای بارانی‌اش بسیار خیره‌کننده است، مامور حمل و نقل کالا‌ها و انجام ماموریت‌های مختلف می‌کند.

توسعه‌دهندگان این بازی را اینگونه توصیف کرده‌اند:

نام شما Rania است و هم‌اکنون این اولین شب کاری شما برای شرکت Cloudpunk به شمار می‌رود. این شرکت نیمه‌قانونی وظیفه‌ی حمل و نقل را در شهر گسترده‌ی Nivalis برعهده دارد. شما به هرجایی خواهید رفت و مسیر برج‌های مارپیچی که سر از ابر‌های خاکستری بیرون آورده‌اند را تا لبه‌ی تروفسفر خواهید دید. هیچ‌کدام از تحویل محموله‌ها خطرناک نخواهد بود و هیچ‌کس سریع‌تر از یک راننده‌ی Cloudpunk نیست!

این بازی یک اثر زیبایی‌شناسی است که چشم‌ها را خیره خواهد کرد. هنر پیکسلی همراه با سبک هنری سه‌بعدی آن زندگی را به شهر Nivalis هدیه می‌دهد؛ جایی که خیابان‌های آن با تابلوهای تبلیغاتی و چراغ‌های رنگارنگ نورانی شده‌اند. تاکنون نظرات بازی‌بازان و منتقدان در مورد این بازی بسیار مثبت بوده است. در پایان شما می‌توانید تریلر زمان انتشار این بازی را در زیر مشاهده نموده و از آن لذت ببرید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید