به‌زودی حیوانات خانگی به بازی Fallout 76 اضافه خواهند شد

۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۰

به نظر می‌رسد حالا که کار شرکت بتسدا (Bethesda) با به‌روزرسانی Wastelanders تمام شده است، وقت آن رسیده که این شرکت نگاهی به آینده‌ی این بازی داشت باشد.

به‌روزرسانی بزرگ بازی Fallout 76 مدتی است که منتشر شده است. معمولاً این به‌روزرسانی‌های پر حجم ، مشکلاتی را نیز برای بازی‌بازان به وجود خواهد آورد. حال به نظر می‌رسد شرکت بتسدا درحال برنامه‌ریزی کردن برای محتوای آینده‌ی این بازی پس از رفع ایرادات آخرین به‌روزرسانی است.

یکی از خواسته‌های طرفداران این سری، اضافه کردن حیوانات خانگی به این بازی است. حال به تازی یکی از بازی‌بازان در سایت ردیت (Reddit) از سازندگان سوال کرده است که آیا در آینده شاهد همچین به‌روزرسانی خواهیم بود یا خیر؛ که آقای جف گاردنر (Jeff Gardiner)، از توسعه‌دهندگان این بازی در پاسخ به این کاربر گفته است:

اکنون که ما به واسطه‌ی بروزرسانی Wastelanders ، سیستم هوش مصنوعی همراهان را به بازی اضافه کرده‌ایم، برنامه داریم تا در آینده بتوانیم حیوانات خانگی را نیز وارد بازی کنیم.

حال سوالی که ممکن است برای بازی‌بازان پیش بیاید این است که آیا ممکن است در آینده شاهد دیدن بیش از یک NPC در هر کمپ برای دفاع از آن باشیم؟ آقای گاردنر در این‌باره می‌گوید:

من به شخصه علاقه‌ی زیادی به انجام این کار دارم اما باید به این مورد توجه داشت که دوبرابر کردن تعداد NPCها در سرورهای بازی، عواقب سنگینی را برای ما، به همراه خواهد داشت.

همچنین به‌نظر می‌رسد که بتسدا تصمیم دارد در آینده قابلیت شخصی‌سازی همراهان، با استفاده از آیتم‌هایی که بازی‌باز در جهان بازی پیدا کرده است را نیز به بازی اضافه کند.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید