بازی XCOM 2 را به مدت یک هفته به صورت رایگان تجربه کنید

۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۰

بازی XCOM 2 تا تاریخ پنجشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ (۳۰ آوریل ۲۰۲۰) به صورت رایگان در دسترس خواهد بود.

اگر تا به حال برای نجات زمین از دست بیگانگان ستمگر وارد میدان نبرد نشده‌اید، نگران نباشید! با اعلام شرکت ۲K، به مدت یک هفته بازی XCOM 2 از طریق پلتفرم استیم و کنسول اکس‌باکس وان، به صورت رایگان در دسترس خواهد بود. از امروز تا تاریخ ۱۱ اردیبهشت سال جاری می‌توانید بدون هیچ هزینه‌ای از نابود کردن فضایی‌ها لذت ببرید!

این اتفاق در زمان مناسبی رخ داده است؛ چراکه بازی جدید XCOM: Chimera Squad به تازگی منتشر شده و در واقع دنباله‌ی وقایع عنوان XCOM 2 است. در طی بازی، انسان‌ها و بیگانگان با کمک یکدیگر سعی در حفظ صلح دارند و هرکس که مانع آن‌ها شود، از بین خواهد رفت. البته XCOM: Chimera Squad در واقع عنوانی مستقل محسوب می‌شود و احتیاجی به تجربه‌ی XCOM 2 نیست؛ اما تجربه‌ی یکی از بهترین بازی‌های سبک استراتژیک آن هم به صورت رایگان، خالی از لطف نخواهد بود.

XCOM 2 بازی کوتاهی نیست؛ پس اگر تا پایان زمان اعلام شده قادر به تمام کردن آن نبودید، نگران نباشید! در حال حاضر این بازی با ۷۵ درصد تخفیف ارائه شده است و با خرید آن می‌توانید ادامه‌ی روند بازی را طی کنید. درضمن، بیشتر بسته‌های الحاقی آن هم با تخفیف قابل خریداری هستند. یکی از این موارد، بسته‌ی الحاقی محبوب  War of the Chosen است. این بسته با بازی اصلی یکپارچه می‌شود و یک دشمن فضایی و ۳ گروه برای اتحاد به آن اضافه می‌کند که هرکدام از توانایی‌های خاصی برخوردارند. در کل با اضافه شدن بسته‌های الحاقی لذت بازی دوچندان خواهد شد و اوقات سرگرم کننده‌ای برای شما فراهم می‌شود.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید