ویدئوی منتشر شده از Cyberpunk 2077 جزئیات بالای آن را نشان می‌دهد

۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۵

بازی Cyberpunk 2077 بدون شک از برترین عناوینی است که قرار است در آینده منتشر شود و اکنون ویدئویی کوتاه از گیم‌پلی آن منتشر شده است.

درست است که ویدئوی منتشر شده در فضای مجازی همانند آن چیزی نیست که همه انتظار داشتیم، ولی جزئیات بالای بازی واقعا دیوانه‌وار است. درست است، در این ویدئو خبری از مبارزات و تعقیب و گریز با سرعت بالا نیست، ولی بدون شک سطح جزئیات بالای بازی هر بازیکنی را انگشت به دهان می‌کند. جزئیات دقیقا همان موردی بود که توانست بازی Witcher 3 را نیز از دیگر رقیبان خود چندین پله بالاتر قرار دهد و به نظر می‌رسد که این مورد در رابطه با بازی جدید استودیوی سازنده نیز صدق می‌کند.

اگر به دقت به ویدئو نگاه کنید، متوجه رابط کاربری روان و خلوت، انیمیشن‌های بسیار خوب شخصیت‌های داخل بازی و دقت به جزئیات سازندگان به صورت کلی در این منطقه می‌شوید. همین‌طور می‌توانید مشاهده کنید که تقریبا امکان صحبت کردن با تک‌ تک شخصیت‌های موجود در بازی برای شما وجود دارد. در ادامه شما می‌توانید ویدئوی مذکور را مشاهده کنید.

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

شایعاتی در رابطه با نسخه‌ی بعدی سری Witcher وجود دارد که بیان‌گر شروع ساخت این بازی پس از انتشار Cyberpunk 2077 هستند. به نظر می‌رسد اگر بازی Cyberpunk 2077 بتواند همان دقت و کیفیت Witcher 3 را ارائه دهد، شاهد یک شاهکار دیگر از طرف استودیوی سازنده باشیم. نظر شما در این رابطه چیست؟ با توجه به ویدئویی که به تازگی از Cyberpunk 2077 منتشر شده، ایا این بازی می‌تواند موفقیت Witcher 3 را دوباره تکرار کند؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید