گیفت کارت
گیفت کارت

شایعه: سونی در ماه آینده از ریبوت Silent Hill رونمایی خواهد کرد

۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰

در مدت دو ماه گذشته، شایعات و گزارش‌های متعددی در مورد نسخه‌ی جدید Silent Hill منتشر شده‌اند. این شایعات ادعا می‌کردند که سونی در حال کار برروی این بازی است. پس از گذشت مدتی، شرکت کونامی (Konami) این شایعات را تکذیب کرد. با این حال، چند منبع دیگر ادعا می‌کردند که ریبوت Silent Hill در دست توسعه قرار دارد. اوایل ماه جاری میلادی نیز اینسایدر مشهور Dusk Golem در پستی ادعا کرد که این ریبوت در اواخر سال جاری معرفی خواهد شد. در همین راستا، یک اینسایدر به‌تازگی ادعا کرده است که سونی در ماه آینده از این ریبوت رونمایی خواهد کرد.

کاربر KatharsisT از انجمن Resetera که به گفته‌ی خودش یک اینسایدر است، از معرفی احتمالی ریبوت Silent Hill برای کنسول پلی‌استیشن ۵ در ماه آینده خبر داد. هنگامی که از این کاربر در مورد درستی این ادعا سوال شد، وی در پاسخ گفت که در صورت عدم معرفی این ریبوت خودکشی می‌کند!

ماه گذشته، شایعه‌ای منتشر شد که در آن به ساخت نسخه‌ی جدید Silent Hill توسط استودیوی ژاپن سونی (Japan Studios) اشاره داشت. البته معرفی ریبوت این بازی توسط سونی در حال حاضر تنها یک شایعه و ادعاست. با این حال، باید تا زمان اعلامیه‌ی رسمی سونی در این خصوص منتظر بمانیم.

نظر شما در این خصوص چیست؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید