بازی‌های رایگان هفته‌ی آینده فروشگاه ایپک گیمز اعلام شدند

۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۵

بازی‌های رایگان هفته‌ی آینده‌ی فروشگاه ایپک گیمز (Epic Games) اعلام شدند. عناوین Amnesia: The Dark Descent و Crashlands که از تاریخ ۱۱ الی ۱۸ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ (۳۰ آوریل الی ۷ می ۲۰۲۰) به‌ صورت رایگان می‌توانید به حساب کاربری خودتان اضافه کنید و برای همیشه آن‌ها را داشته باشید.

عنوان تحسین‌شده‌ی Amnesia: The Dark Descent توسط استودیوی فریکشنال گیمز (Frictional Games) طراحی شد که در سال ۲۰۱۰ برای رایانه‌های شخصی و در سال ۲۰۱۶ برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ عرضه گردید. بازی‌بازان در این اثر کنترل مردی را بر عهده داشتند که در قلعه‌ای خرابه و تاریک گیر افتاده بود و مورد تهاجم مخلوقات ترسناکی قرار می‌گرفت. شخصیت بازی توانایی درگیری با این موجودات را نداشت و باید برای بقای خودش تا جایی که ممکن بود از آن‌ها دوری می‌کرد.

بازی اکشن ماجراجویی Crashlands بازی‌بازان را در سیاره‌ی بیگانگان قرار می دهد. عنوانی دو بعدی که توسط استودیوی باتراسکاتچ شیننیگانز (Butterscotch Shenanigans) طراحی شد و در سال ۲۰۱۶ برای رایانه‌های شخصی عرضه گردید. در این اثر بازی‌بازان باید تا جایی که می‌توانند منابع مورد نیاز برای تقابل با بیگانگان را جمع‌آوری کنند.

در کنار این دو بازی که هفته‌ی آینده در دسترس خواهند بود، عنوان For the King هم‌اکنون در فروشگاه ایپک گیمز به صورت رایگان تا تاریخ ۱۱ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ (۳۰ آوریل ۲۰۲۰) در دسترس است. فروشگاه ایپک گیمز از سال ۲۰۱۸ برای جذب مخاطبان بیش از ده‌ها بازی را به صورت رایگان عرضه نموده است. این روند تا پایان سال ۲۰۲۰ ادامه خواهد داشت و باید دید که بعد از آن این فروشگاه چه سیاستی برای جذب بیشتر مخاطبان در پیش خواهد گرفت.

0
0

مطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید