بازی Mars Horizon امسال در دسترس قرار می‌گیرد

۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۵

سازندگان Mars Horizon که در گذشته به معرفی این بازی پرداخته بودند، امروز اطلاعات جدیدی در خصوص انتشار آن را در اختیار بازی‌بازان قرار دادند. در ادامه می‌‌توانید شاهد جزئیات بیشتری در این زمینه باشید.

عناوین شبیه‌سازی و استراتژی محور همیشه نزد بازی‌بازان از محبوبیت بالایی برخوردار هستند. Mars Horizon را می‌توان یکی از همین بازی‌ها دانست که در آن باید کنترل فضای بزرگی از سیاره‌ی مریخ را به عهده گرفته و به رشد و توسعه‌ی آن بپردازید. هر چه پیش بروید، آیتم‌های جذابی در اختیار شما قرار می‌گیرد که باعث سهولت در کارتان خواهد شد. بد نیست بدانید که دو استودیوی ایرگیولار کورپریشن (Irregular Corporatio) و آروچ دیجیتال (Auroch Digital) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار این بازی را به عهده داشته‌اند.

با توجه به اخبار تازه‌ی سازندگان، مطلع شدیم که Mars Horizon امسال در تاریخی نامشخص برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس قرار می‌گیرد. در صورت دریافت اطلاعات بیشتر مانند تاریخ دقیق انتشار، آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. در پایان می‌توانید ویدئوی جدیدی از بازی ذکر شده را تماشا و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید