گیفت کارت
گیفت کارت

تجربه ی مجازی، لذت واقعی | دهمین قسمت مجله ویدئویی گیمفان

۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۰

سلام به همه‌ی گیمفایی‌ها. امیدوارم حالتان خوب باشد و اولین روزهای بهاری را گرم و پربازی سپری کنید. این هفته با قسمت جدید مجله‌ی ویدئویی «گیمفان» در خدمت شما هستیم. در قسمت جدید گیمفان علاوه بر معرفی بازی‌های جدید و تاریخ انتشار آن‌ها، مروری بر رازها یا نکاتی خواهیم داشت که در این بازی‌ها پنهان هستند. با ما همراه باشید.

آیتم گیمفان حدود هفت ماه پیش کار خود را آغاز کرد و در این مدت سعی بر این داشتیم تا بتوانیم مجموعه‌ای از بهترین مطالب و محتویات را با بالاترین کیفیت ممکن به شما کاربران و همراهان همیشگی گیمفا ارائه دهیم. همان طور که می‌دانید در روزهای نخست سال ۱۳۹۹ هستیم و اوقات بسیاری را در خانه سپری می‌کنیم. نظر به استقبال همیشگی شما، دهمین قسمت مجله‌ی ویدئویی گیمفان را نیز تهیه کرده و در قسمت جدید گیمفان، آیتم‌های جذاب و ویژه‌ای را در نظر گرفته‌ایم.

در این شماره چه خواهید دید :

کامینگ: این آیتم به معرفی و نمایش کوتاه بازی‌هایی اختصاص داره که قرار است در آینده منتشر شوند و شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید قرار است طی روزها یا هفته‌های آینده چه بازی‌هایی عرضه شوند. در قسمت نهم به طور ویژه و اختصاصی به بررسی بازی‌هایی می‌پردازیم که در ماه اردیبهشت عرضه خواهند شد.

ویدئوچک: در این بخش قرار است به بازی‌های بپردازیم که هر کدام از آن‌ها در زمان خود فرنچایزهای محبوبی بوده‌اند اما به هر دلیلی نسخه‌های جدید این عناوین آن طور که باید و شاید موفق ظاهر نشده و همین موضوع باعث شد تا ناشران آن‌ها قید انتشار نسخه‌ی جدید را برای مدتی بزنند و یا وقت بیشتری را به آن اختصاص دهن دو یا بازی‌هایی که دیگر خیلی وقت است نسخه‌ی جدیدی از آن‌ها منتشر نشده و هم اکنون در خاموشی به سر می‌برند. بنابراین با ما همراه باشید تا با یکدیگر مروری داشته باشیم بر ان فرنچایزها و دلایل شکست یا موفقیت آن‌ها را با یکدیگر بررسی کنیم. این بخش جذاب را به هیچ عنوان از دست ندهید.

گیم‌فکت: شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در حال تجربه‌ی بازی ویدئویی خاصی هستید اما در عین حال سعی دارید تا با مراجعه به وب‌سایت‌هایی نظیر یوتیوب و مشاهده ویدئوهایی در این رابطه از رازها و نکات مخفی آن‌ها سر در آورید اما دیگر لازم نیست زیرا در این بخش قصد داریم تا در هر شماره به طور خلاصه و مفید به بررسی نکات مخفی، رازهای پنهان و همچنین ایستر‌اگ‌های موجود در بازی‌های ویدئویی بپردازیم. حدس بزنید شماره‌ی نهمین به چه بازی اختصاص دارد؟ در شماه هفتم قصد داریم تا مروری داشته باشیم بر مهم ترین و جذاب ترین نکات یا رازهایی که در بازی‌ Half Life Alyx شاهد آن ها بوده‌ایم؛ پس این بخش جذاب را به هیچ عنوان از دست ندهید.

خبرنامه: طی ده قسمت اخیر با بخش شصت ثانیه، به طور کوتاه و مختصر و در مدت زمان یک دقیقه مروری داشتیم بر مهمترین اخباری که طی هر ماه منتشر شده‌اند. حال ادر قسمت جدید کمی این بخش را گسترش داده، زمان ان را افزایش دادیم تا اگر به هر دلیلی موفق به پیگیری اخبار مربوط به بازی‌های ویدئویی نشده‌اید، این بخش بتواند شما را از مهم‌ترین اخبار روز مطلع سازد.

ویدئوفان: در آخرین بخش از آیتم ویدئویی گیمفان ترکیبی از بازی و سرگرمی را در یک قالب شاهد خواهیم بود. در این بخش نگاهی خواهیم داشت به ویدئوهای جالب از بازی‌های ویدئویی البته با کمی چاشنی طنز  و البته در انتها نیز نگاه کوتاهی داریم بر ویدئو‌های ارسالی شما.

قسمت دهم مجله ویدئویی گیمفان این قسمت حدودا ۴۰ دقیقه زمان دارد. شما می‌توانید دهمین قسمت از این آیتم ویدئویی جذاب را در قسمت پایین مشاهده کنید. همچنین شما قادر هستید تا با مراجعه به صفحه‌ی اینستاگرام گیمفا، تمام اپیزودهای منتشر شده از گیمفان به همراه آیتم‌های ویدئویی جذاب دیگر را نیز مشاهده کنید. منتظر نظرات و پیشنهادات گرم شما هستیم:

دانلود با کیفیت FHD

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید