۶۲٫۷ میلیون بازی‌باز در ماه مارچ Call of Duty: Modern Warfare را تجربه کرده‌اند

۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰

جای شگفتی نخواهد بود وقتی بگوییم بعد از آمار خوب Call of Duty: Warzone در هفته‌ی اول، این بازی محبوبیت بیشتری در میان بازی‌بازان پیدا کرد. بر اساس گزارشات، این بازی تا ۱۰ آوریل، بیش از ۵۰ میلیون بازی‌باز را جذب خود کرده است. البته این بازی در ماه گذشته یعنی ماه مارچ رشد فوق‌العاده‌ای را به آمار حساب‌های کاربری فعال ماهانه‌ی بازی Call of Duty: Modern Warfare بخشیده است؛ این آمار ۱۵۹ درصد نسبت به ماه گذشته افزایش داشته است که براساس گزارش SuperData، چیزی معادل ۶۲٫۷ میلیون بازی‌باز این بازی را تجربه کرده‌اند.

اگرچه Warzone به صورت جداگانه عرضه شده است اما از طریق Call of Duty: Modern Warfare و در قالب یکی از حالت‌های بازی نیز قابل دسترسی است. این اولین مورد از هماهنگی این دو بازی با یکدیگر نیست و در گذشته نیز شاهد بخش چندنفره‌ی رایگان Call of Duty: Modern Warfare و آیتم شخصی‌سازی ویژه برای خریداران Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered در بازی Warzone بودیم.

باید منتظر ماند و دید چگونه Warzone، آمار خوب خود را در درازمدت حفظ می‌کند اما یک چیز از همین حالا مشخص است؛ اینفینیتی وارد (Infinity Ward) روند مناسبی را با بن کردن اکانت کاربری ۷۰,۰۰۰ متقلب در پیش گرفته است و سیستم ضد-تقلب جدیدی را برای دو بازی Call of Duty: Modern Warfare و Warzone استفاده خواهد کرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید