بازی Trackmania تا ماه جولای تاخیر خورد

۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰

شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) اعلام کرده که بازی Trackmania که قرار بود در اولین هفته از ماه می سال جاری میلادی به بازار عرضه شود، تا ماه جولای تاخیر خورده است.

نسخه‌ی بازسازی شده‌ی بازی Trackmania Nations در تاریخ ۱۱ تیر ماه سال جاری (۱ جولای سال ۲۰۲۰ میلادی) از طریق فروشگاه‌های یوپلی (Uplay) و اپیک گیمز استور (Epic Games Store) در دسترس کاربران رایانه‌های شخصی قرار خواهد گرفت. به گفته‌ی استودیوی سازنده، تاخیر پیش آمده ناشی از تغییر شرایط کاری کارکنان استودیو به دلیل شیوع ویروس کرونا بوده است.

در جدیدترین بیانیه‌ی استودیوی یوبی‌سافت نادیو (Ubisoft Nadeo) آمده است:

تیم ما در حال حاضر با شرایط ناشی از کار کردن در خانه خو گرفته است و اگرچه ما به سطح خوبی از سرعت رسیده‌ایم ولی همچنان به فرصت بیشتری برای جبران زمان از دست رفته ناشی از این تغییر نیاز داریم.

تیم سازنده در کنار انتشار این بیانیه، یک تریلر کوتاه از گیم‌پلی بازی را نیز منتشر کرده است. شما می‌توانید این تریلر را در انتهای این خبر مشاهده کنید.

بازی Trackmania در کنار داشتن یک بخش کمپین فصلی، مسیرهای مختلفی را به صورت روزانه در اختیار شما قرار داده و امکان شرکت در جام‌ها و مسابقات مختلف به صورت روزانه و هفتگی را برای کاربران فراهم خواهد کرد. علاوه بر این، مسابقات بزرگ‌تری مانند Open Grand League و Grand League نیز به صورت سالانه برگزار خواهند شد تا بازی‌بازان بتوانند مهارت خود را در این مسابقات به نمایش بگذارند. خبر خوب برای هواداران قدیمی سری این است که نسخه‌ی بازسازی شده به ریشه‌های خود در زمینه‌ی ساخت مسیرهای مختلف وفادار بوده و امکانات مختلف و جدیدی را در اختیار شما قرار خواهد داد.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید