Mekko the Dolphin هفته‌ی آینده به بازی Bleeding Edge اضافه می‌شود

۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۰

استودیوی نینجا تئوری (Ninja Theory) اعلام کرده است که Mekko the Dolphin، شخصیت جدید بازی چندنفره‌ی Bleeding Edge، هفته‌ی آینده در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. علاوه بر این شخصیت جدید، موارد دیگری مانند Emoteهای جدید و Techno Viking Board نیز به بازی اضافه خواهد شد.

Mekko یک شخصیت بسیار بامزه است که یک دلفین را درون یک رباط با طراحی خرچنگ شکل قرار داده است. در کنار شلیک کردن یک Sonar Gun به سمت دشمنان، این شخصیت جدید می‌تواند یک زره از جنس حباب را دور خود ایجاد کرده و از خود در برابر آسیب دشمنان محافظت کند. دیگر توانایی‌ این شخصیت Life Line نام دارد که در کنار کاهش آسیب وارد به یکی از اعضای تیم، آن‌ها را به سمت شما می‌کشد. آخرین توانایی Mekko نیز یک توانایی دفاعی است که در محدوده‌ی مشخص شده، اعضای تیم شما Life Steal و زره (Armor) اضافی دریافت خواهند کرد.

همانند تمامی شخصیت‌های بازی Bleeding Edge، این شخصیت جدید نیز ۲ توانایی ویژه را در اختیار دارد. اولین توانایی ویژه‌ی این شخصیت Sonic Barrage نام دارد که می‌توانید با استفاده از آن دشمنان را به اطراف پرت کنید. دیگر توانایی ویژه‌ی این شخصیت نیز Exclusion Bubble است که به شما اجازه می‌دهد یکی از اعضای تیم حریف را درون یک حباب زندانی کرده و آن‌ها برای مدتی محدود از روند مبارزه حذف کنید. البته تیم حریف می‌توانند با نابود کردن این حباب، هم‌تیمی خود را نجات دهند.

بازی Bleeding Edge هم‌اکنون برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول اکس‌باکس وان در دسترس است. اگر قصد خرید این عنوان را دارید، توصیه می‌کنیم هایلایت اختصاصی وب‌سایت گیمفا از این بازی را از دست ندهید. علاوه بر این، شما می‌توانید فهرست اچیومنت‌های این عنوان را از طریق این لینک مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید