تریلر هنگام عرضه‌ی بازی Predator: Hunting Grounds منتشر شد

۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۹

شرکت سونی و استودیوی ایلفونیک (Illfonic) به‌تازگی تریلر هنگام عرضه‌ی بازی Predator: Hunting Grounds را منتشر کرده‌اند. در این تریلر، بخش‌هایی از گیم‌پلی دو گروه Predators و Fireteams به‌ نمایش درآمده است.

بازی Predator: Hunting Grounds یک عنوان تیراندازی چندنفره‌ی ۱ در مقابل ۵ است که بسته به تیم انتخابی شما، یکی از دو زاویه‌ی دید اول‌شخص و سوم‌شخص را در اختیار شما قرار خواهد داد. در طول هر مسابقه، یکی از بازی‌بازان نقش Predator و ۵ بازی‌باز دیگر نقش اعضای یک تیم که تلاش دارد از جنگل فرار کند را ایفا خواهند کرد. به عنوان شکارچی، تیم سازنده دوربین سوم‌شخص را در اختیار شما قرار داده است تا بتوانید شکار خود را به راحتی پیدا کنید. علاوه بر این، سلاح‌ها و امکانات مختلفی در اختیار فرد شکارچی قرار خواهد گرفت تا بتواند به روش‌های مختلف شکار خود را از پا درآورد.

در ادامه می‌توانید تریلر هنگام عرضه‌ی این بازی را در قسمت زیر مشاهده بفرمایید.

دانلود تریلر با کیفیت ۴۸۰P

دانلود تریلر با کیفیت ۷۲۰P

دانلود تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

Predator: Hunting Grounds در تاریخ جمعه ۵ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۹ (۲۴ آوریل ۲۰۲۰ میلادی) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. لازم به ذکر است که نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این بازی به صورت انحصاری برروی فروشگاه اپیک گیمز عرضه می‌شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید