توسعه‌دهندگان بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds در مورد برنامه‌های خود در سال ۲۰۲۰ توضیحاتی ارائه دادند

۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۰

توسعه‌دهندگان عنوان PlayerUnknown’s Battlegrounds گزارشی جدید منتشر کرده‌اند که برنامه‌های این شرکت را در مورد مقابله با متقلبان و بهبود جنبه‌های مختلف بازی برای سال ۲۰۲۰ نشان می‌دهد.

توسعه‌دهندگان برای مقابله با متقلبان و هکر‌ها قصد دارند علاوه‌بر بهبود اقدامات پیشگیرانه، به تقویت سیستم‌های بررسی و شناسایی این افراد بپردازند. این تیم می‌خواهد دامنه‌ی تشخیص سیستم ضد‌تقلب را به همراه اضافه کردن قابلیت پایش خودکار عملکرد بازی‌بازان، سخت‌گیری بیشتر در مورد ممنوعیت‌های HWID و افزایش میزان زمان محرومیت‌ها برای بازی‌بازانی که مظنون به تقلب هستند را گسترش دهد.

نقاط ضعفی که برنامه‌های تقلب در بازی از آن‌ها بهره می‌برند برطرف خواهد شد. کد‌های مربوط به اسلحه‌ها، وسایل نقلیه و حرکت شخصیت‌ها همه بازنویسی می‌شوند تا از هرگونه سواستفاده جلوگیری شود. همچنین سیستم احراز هویت دو عاملی به منظور جلوگیری از هک شدن حساب کاربران و تجارت آنلاین از این طریق، به سیستم بازیابی اطلاعات حساب و ارسال پیامک و روش‌های ثانویه اضافه خواهد شد. اعمال این تغییرات برای ماه ژوئن برنامه‌ریزی شده‌ است.

از نظر کارکردهای بازی، توسعه‌دهندگان بهبودهایی در عملکرد، ثبات و شبکه ایجاد می‌کنند. این تیم در تلاش است تا با استفاده از HLOD بهینه‌سازی عملکرد GPU را انجام دهد و به رفع مشکلات مختلف مربوط به حافظه که باعث مشکلاتی در گذشته می‌شد، بپردازد.

در خبر خوبی برای استریمر‌ها، تیم توسعه‌ی بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds در حال آماده‌سازی بهینه‌سازی‌های جدید برای این بازی هستند تا مشکلات مربوط به استریم این بازی کاملا حل شود. برخی از این مشکلات شامل مشکل انتقال صدا، بارگذاری گرافیکی یا لود نشدن بازی است.

پایداری عملکرد هنوز هم برای برخی از بازی‌بازان مشکل دارد؛ به گونه‌ای که این مشکلات در بخش لابی یا در طول بازی باعث سواستفاده‌ی سایر بازی‌بازان می‌شود. برای بهبود برخی از این موارد، توسعه‌دهندگان تلاش کرده‌اند تا از گزارش‌های خرابی ارسال شده توسط کاربران استفاده کنند.

عنوان PlayerUnknown’s Battlegrounds یا به اختصار PUBG هم‌اکنون برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

0
0

مطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید