گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

CD Projekt Red می گوید که استقلال از نظر مالی و خلاقیت نقش بسیار مهمی در استراتژی سازندگان دارد

مصاحبه
CD Projekt Red می گوید که استقلال از نظر مالی و خلاقیت نقش بسیار مهمی در استراتژی سازندگان دارد

سازنده سری محبوب The Witcher ، استودیوی CD Projekt Red اخیراً اعلام کرده است که به دنبال فروش نیست. رئیس این استودیو جناب آقای Adam Badowski به GamesIndustry International گفت که یکی از اجزاء اصلی در استراتژی این شرکت استقلال از نظر مالی و همچنین خلاقیتی است.

Badowski گفت :

استقلال بخشی حیاتی از استراتژی شرکت ماست. این موضوع بدان معناست که در هر دو راه وجود آن ضروری است. اول از نظر اقتصادی و مالی و دوم از نظر باز بودن دست برای ایجاد خلاقیت. هر دوی آن ها به یک اندازه برای ما مهم هستند. بنابراین ما به عنوان یک کمپانی در بورس ورشو (پایتخت لهستان محل فعالیت استودیوی CD Projekt Red) وارد شدیم که هم از نظر اقتصادی و هم از نظر خلاقیتی ، استقلال مورد نظرمان به دست آوریم. ما نیز IP های خودمان را داریم و آزادیم که در تجارتمان از آن ها استفاده کنیم همراه با آزادی کامل در خلاقیت. این موضوع به ما دید جدیدی نسبت به استودیو می دهد. پس از این نظر برای ما حائز اهمیت است. ممکن است از این طریق پول بیشتر و همچنین تجربه بیشتری کسب کنیم اما این چیزی نیست که ما را خوشحال کند.

Badowski در ادامه به تشریح موضوع استقلال پرداخت. این که CD Projekt Red تصمیمات بزرگ و مهمی برای آینده و همچنین کسب و کار شرکت گرفته است.

Badowski گفت :

من معتقدم که اگر شما بخواهید موفق شوید ، این دید خلاقانه نسبت به موضوعات است که می تواند در رویه تجارت شما مفید واقع شود و راهی جز این نیست. این موضوع برای ما بسیار حیاتی است. گاهی اوقات شرکت ها در تجارتشان تصمیماتی مبنی بر روند پیشرفت شرکت از نظر خلاقیت می گیرند که در نهایت ممکن است به ضرر آن استودیو تمام شود.

Badowski سپس به عدم تمایل CD Projekt Red برای ورود به بازار بازی های free-to-play اشاره کرد ، به عنوانی مثالی از بلند پروازی ها و جاه طلبی های خلاقانه بهتر است که در صدر موارد تجاری این شرکت قرار گیرد. او اضافه کرد اگر چه ممکن است در این بازار پولی نیز حاصل شود ولی CD Projekt Red در نهایت free-to-play را به عنوان بازاری عجیب و غریب می پندارد و این دلیلی برای دوری گزینی از آن است ، حداقل تا به حال.

Badowski افزود :

دغدغه های مربوط به امور مالی و تجارت نباید بر راهی که ما بر می گزینیم تأثیر بگذارند یا اهداف خلاقانه ای که شرکت دارد. برای مثال تا به حال ما به بازار بازی های free-to-play وارد نشده ایم و شاید دلیل آن این است که این بازار هنوز کامل نشده است. من فکر می کنم چیز عجیب و غریبی  در این شیوه از تجارت وجود دارد.

بنابراین ما هنوز تصمیم نگرفتیم که در این قضیه وارد شویم. حتی اگر کسی در مورد این که چه مقدار پول می تواند از این کار حاصل شود هیجان زده است. ممکن است در آینده ذهنیتمان را در رابطه با این قضیه تغییر دهیم اما هنوز نه. برای موفقیت باید اول به پروژه هایتان باور داشته باشید و سپس کارتان را به صورت 100 درصد انجام دهید. بنابراین بخش خلاقیتی شما و قلبتان در اولویت خواهد بود. تجارت باید بر اساس دید شما بنا شود.

CD Projekt Red در حال حاضر مشغول ساخت دو پروژه است. The Witcher 3: Wild Hunt و Cyberpunk 2077. این کمپانی همچنین در سایت GOG.com را راه اندازی کرده است ، یک بازار آنلاین برای بازی های PC

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...

در صورتی که هنگام دانلود ، نصب ، فعالسازی و بازی کردن به مشکلی برخورد کردید ، با شماره 9099070345 از طریق خط ثابت تماس بگیرید ، همکاران ما به صورت شبانه روزی پاسخگوی سوالات و مشکلات شما می باشد . (همراه رایانه)


   
نظرات

  1. Reza Pearce گفت:

    چشم بسته غیب گفته!!به شدت منتظرشاهکار این شرکت(ویچر3)هستم.دمت گرم سجاد جان. Yes Grin

    0Thumb up 0Thumb down
  2. god of ps گفت:

    بابا اینم خیلی جوگیر شده هر وقت ریلود میکنم یه خبر از این اقا میشنویم خسته شدم Shut Mouth

    0Thumb up 0Thumb down
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت