احتمال عرضه‌ی بازی Quantum Error برای اکس‌باکس سری اکس وجود دارد

۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۰

بازی Quantum Error، یکی از هیجان‌انگیز‌ترین عناوینی است که استودیوی‌ تیم کیل مدیا (Team Kill Media) مشغول ساخت آن است. این بازی که تا حدودی شبیه به سری بازی Doom است و در سبک اول شخص تیراندازی قرار دارد، قرار است برای پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۵ عرضه شود. اما بسیاری از بازی‌بازان کنجکاو هستند که بدانند، آیا این بازی در ادامه برای کنسول اکس‌باکس سری اکس نیز منتشر خواهد شد یا خیر.

به تازگی دوکودا جونز (Dakoda Jones) و میکاه جونز (Micah Jones) از استودیوی تیم کیل در مصاحبه‌ای اذغان کردند که در حال حاضر تمرکز خود را بر‌روی نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ این بازی گذاشته‌اند؛ اما احتمال ساخت نسخه‌ی اکس‌باکس سری اکس این بازی نیز وجود دارد و آن‌ها هیچوقت به اینچنین مسائلی جواب رد همیشگی نمی‌دهند.

آن‌ها همچنین عقیده دارند که کنسول نینتندو سوییچ توانایی پردازش کردن بازی Quantum Error و کیفیت بصری‌ که آن‌ها برای این بازی در نظر گرفته‌اند را ندارد و به نظر می‌رسد که اگر هم قرار باشد این بازی زمانی برای کنسول دستی شرکت نینتندو عرضه شود، به این زودی‌ها نخواهد بود.

اما دلیل اینکه آن‌ها کنسول پلی‌استیشن ۵ را برای شروع انتخاب کردند این است، که آن‌ها از روابطی که با شرکت سونی دارند بسیار خشنود هستند و عقیده دارند که این بازی عملکرد فوق‌العاده‌ای را بر‌روی این کنسول خواهد داشت.

دلایلی زیادی وجود دارد. اگر بخواهیم به صورت ساده به شما توضیح دهیم، کار کردن با سیستم پلی‌استیشن برا ما بسیار راحت است و ما از همکاری که با شرکت سونی داریم بسیار خشنود هستیم. این بازی بهترین حالت خود را بر‌روی کنسول پلی‌استیشن ۵ خواهد داشت.

با توجه به صحبت‌های انجام شده، می‌توان حدس زد که آن‌ها حتی کار کردن بر‌روی نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ این بازی را به زمانی دیگر موکول کرده‌اند و در حال حاضر تمام تمرکز و زمان خود را بر‌روی نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ این بازی گذاشته‌اند.

در انتها لازم به ذکر است که بازی Quantum Error به عنوان یک بازی زمان عرضه‌ برای کنسول پلی‌استیشن ۵ در نظر گرفته شده است.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید