تریلر کنترلر اکس‌باکس وان با طرح Cyberpunk 2077 منتشر شد

۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۰

همه‌ی طرفداران بازی Cyberpunk 2077 قبول دارند که صبر کردن برای انتشار این عنوان موردانتظار، به‌شدت دشوار است. در این میان، دارندگان کنسول اکس‌باکس وان فرصت ویژه‌ای در اختیار دارند تا از همین حالا و با خرید باندل یا کنترلر اکس‌باکس وان با طرح Cyberpunk 2077، خود را برای انتشار این عنوان آماده کنند.

تصاویر این کنترلر، هفته‌ی پیش لو رفت و مدتی بعد از آن، مایکروسافت به‌صورت رسمی از باندل محدود اکس‌باکس وان با طرح Cyberpunk 2077 به‌همراه این کنترلر رونمایی کرد. در قسمت پایین، تریلر این کنترلر محدود را مشاهده می‌کنید که توسط مایکروسافت منتشر شده است و ویژگی‌های این کنترلر را مشخص می‌کند. ظاهرا این کنترلر بر اساس شخصیت جانی سیلورهند (Johnny Silverhand) و ترکیب رنگ لباس او ساخته شده است. شخصیتی که کیانو ریوز (Keanu Reeves) محبوب، نقش او را در این عنوان ایفا می‌کند.

Cyberpunk 2077 در تاریخ ۲۷ شهریور (۱۷ سپتامبر) برروی پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی و استادیا عرضه خواهد شد. باندل محدود اکس‌باکس وان نیز در اواخر خرداد عرضه خواهد شد. البته این کنترلر، همین حالا در دسترس است و شما می‌توانید با پرداخت مبلغ ۷۴٫۹۹ دلار، این کنترلر را از اینجا یا فروشگاه‌های دیگر خریداری کنید.

دریافت ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰p | دریافت ویدیو با کیفیت ۷۲۰p | دریافت ویدیو با کیفیت ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید