عرضه‌ی Death Stranding برروی رایانه‌های شخصی به تعویق افتاد

۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۵

کوجیما پروداکشنز (Kojima Productions)، استودیوی توسعه‌دهنده‌ی Death Stranding، امروز اعلام کرد که نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این بازی با تاخیر برروی این پلتفرم عرضه خواهد شد.

عنوان Death Stranding که اولین بازی کوجیما پس از جدایی از کونامی است، سال گذشته برروی پلی‌استیشن ۴ عرضه شد و برخلاف انظار عموم، اعلام شد که قرار است شاهد عرضه‌ی بازی برروی رایانه‌های شخصی هم باشیم. در ابتدا تاریخ دوم ژوئن ۲۰۲۰ (سه شنبه، ۱۳ خرداد ۱۳۹۹) برای عرضه‌ی این نسخه در نظر گرفته شد که حالا، قرار است به تعویق بیافتد. به گفته‌ی کوجیما پروداکشنز، زمان بیشتری برای تکمیل پورت این بازی نیاز است:

با توجه به تعطیل شدن استودیوی کوجیما پروداکشنز، مجبور شدیم تا نسخه‌ی رایانه‌های شخصی Death Stranding را به تاخیر بیاندازیم. فضای کار از خانه‌ی کنونی، باعث شده است تا به زمان بیشتری برای تکمیل پروژه نیاز داشته باشیم. از شما بابت صبوری و حمایت متداوم ممنونیم.

تاریخ جدید اعلام شده برای این بازی ۱۴ جولای ۲۰۲۰ (سه شنبه، ۲۴ تیر ۱۳۹۹) است و در آن تاریخ می‌توانیم شاهد عرضه‌ی این پورت باشیم. نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی هم شامل حالت Photo Mode خواهد بود که مانور زیادی برروی آن داده شده است. با این وجود، نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ Death Stranding هم اکنون در دسترس است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید