محتوای زیادی برای Animal Crossing: New Horizons در نظر گرفته شده است

۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۰

به تازگی یک دیتاماینر با دسترسی به کد Animal Crossing: New Horizons، متوجه مقدار زیادی محتوای عرضه نشده شده است. ظاهرا نینتندو برنامه‌های زیادی برای زنده نگه داشتن این بازی دارد.

با وجود شرایط بحرانی کنونی، Animal Crossing: New Horizons توانسته به یکی از موفق‌ترین بازی‌های نینتندو تبدیل شود و اصلا بعید نیست در آینده رکوردهای متفاوت فروش این کنسول را بشکند. حال به نظر می‌رسد نینتندو برای اولین بار قصد دارد تا مدل Live Service را برای عرضه‌ی محتوای اضافه در پیش بگیرد و تا کنون هم شاهد رویداد Bunny Day بوده‌ایم.

اخیرا یک دیتاماینر به نام Ninji، توانسته در کد این بازی به محتوای عرضه نشده‌ی زیادی دست پیدا کند. البته او در توئیتر خود گفته است که این کدها ممکن است محتوای حذف شده از بازی اصلی باشند و نه محتوایی برنامه‌ریزی شده برای آینده. Ninji در این کدها متوجه دو ارتقای جدید برای موزه شده است. همچنین قرار است دو ساختمان جدید به این بخش اضافه شوند که یکی کافه‌ی موزه و دیگری فروشگاه موزه است.

به علاوه شخصیت Redd، روباه Animal Crossing: New Leaf که به بازی‌باز نقاشی می‌فروخت، در کد بازی مشاهده شده است. گیاهان و سبزی‌‌های جدید زیادی هم در این کد دیده شده است. مثلا گوجه، گندم، نی‌شکر، سیب زمینی، هویج و کدو جز مواردی هستند که در بازی وجود ندارند، اما در کد آن دیده شده‌اند. ظاهرا قرار است شاهد اضافه شدن مکانیک شنا هم باشیم. آخرین بار در New Leaf این مکانیک را دیدیم که با استفاده از آن، می‌توانستید ماهی و گیاهان دریایی جمع کنید.

همانطور که می‌دانید، فردا قرار است شاهد عرضه‌ی یک به‌روزرسان برای Animal Crossing: New Horizons به مناسبت روز زمین باشیم. به نظر می‌رسد باید منتظر بمانیم و ببینیم که کدام یک از ویژگی‌های مذکور به بازی اضافه می‌شوند. Animal Crossing: New Horizons هم اکنون برروی نینتندو سوئیچ در دسترس استت.

0
0

مطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید