به‌روزرسانی جدیدی برای بازی Super Mario Maker 2 منتشر خواهد شد

۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰

شرکت نینتندو امروز در خبر خوبی اعلام کرد که به‌‌زودی یک به‌روزرسانی رایگان را برای بازی Super Mario Maker 2 در دسترس قرار خواهد داد. همچنین برای آشنایی بیشتر بازی‌بازان، تریلری از این به‌روزرسانی عرضه شده است که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید.

ماریو از دوست‌داشتنی‌ترین کاراکترهای دنیای بازی است و بسیاری از بازی‌بازان نیز با نسخه‌های مختلف آن آشنایی دارند. این محبوبیت سبب شد تا نینتندو اقدام به ساخت و انتشار نسخه‌ی دیگری از آن به نام Super Mario Maker 2 برروی نینتندو سوییچ کند. در این بازی باید با انتخاب کاراکتر دلخواه، مراحل را یکی پس از دیگری طی کرده و به برتری دست یابید. یکی از ویژگی‌های جذاب این بازی را می‌توان توانایی شخصی‌سازی مراحل و ساخت آن‌ها دانست که باعث تنوع شده است. اگر شما هم از علاقه‌مندان به این شخصیت هستید، بازی ذکر شده را به هیچ وجه از دست ندهید.

طی مصاحبه‌هایی که با اعضای شرکت نینتندو صورت گرفت، آگاه شدیم که به‌روزرسانی رایگان Super Mario Maker 2 در تاریخ ۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ (۲۲ آوریل ۲۰۲۰ میلادی) در اختیار هواداران قرار می‌گیرد که از محتویات آن می‌توان به حالتی به نام World Maker و چندین آیتم تازه اشاره کرد. سازندگان سعی داشته‌اند تا جزئیات دقیق این به‌روزرسانی را با انتشار یک ویدئو معرفی کنند. در پایان می‌توانید این تریلر را تماشا و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید