گزارش: با لغو نمایشگاه E3 2020 بسیاری از رونمایی‌ها دچار تغییرات زیادی شده‌‌اند

۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۰

طبق گزارش‌ها با لغو نمایشگاه E3 امسال، ناشران و توسعه‌دهندگان طی چند ماه‌ آینده و خارج از زمان‌بندی اولیه، از بازی‌های خود رونمایی خواهند کرد.

به گفته‌ی دنیل احمد (Daniel Ahmad)، تحلیلگر شرکت Niko Partners، برخی از رونمایی‌های بازی‌های نسل بعد برای پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس سری اکس، در پی لغو رویداد E3 2020 برای نمایش در ماه‌های آینده مجددا برنامه‌ریزی شده اند. احمد به جزئیات بیشتری اشاره نکرد اما عنوان کرد که برخی از این بازی‌ها بسیار زودتر از تاریخ برگزاری E3 و برخی دیگر بسیار دیرتر از آن رونمایی خواهند شد. علاوه بر این او به این نکته هم اشاره کرد که با وجود ویروس کرونا، کار ناشران بسیار سخت شده است و امکان اعمال تغییرات لحظه آخری در برنامه‌ریزی آنها وجود دارد. در ادامه متن توییت دنیل احمد را مشاهده می‌کنید:

با لغو E3 2020، بسیاری از برنامه‌های معرفی و رونمایی‌ به زمانی خارج از این نمایشگاه یک هفته‌ای موکول شده‌اند؛ برخی خیلی زودتر و برخی خیلی دیرتر و بعضی در همان هفته‌ی E3. اولین نمایش مهم کنسول‌های نسل بعد و بازی‌های آنها هم قبل از تاریخ E3 صورت خواهد گرفت.

طبق یک گزارش دیگر، سونی قصد داشت ماه آینده طی مراسمی به طور کامل از کنسول نسل بعد خود رونمایی کند؛ اما هنوز اطلاعاتی از تغییر زمان این برنامه در دست نیست. مایکروسافت هم به ظاهر در حال برنامه‌ریزی یک رویداد در ماه مه برای کنسول اکس‌باکس سری اکس بوده است.

شکی نیست که برنامه‌های مختلفی در حال شکل گیری هستند و احتمالات زیادی برای سرنوشت بازی‌ها و کنسول‌های نسل بعد وجود دارد. نظر شما درباره‌ی لغو شدن E3 2020 و برنامه‌های جدید شرکت‌های صنعت بازی چیست؟ دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید