بازی Cuphead سالگرد عرضه برروی نیتندو سوییچ را با تخفیفی جشن می‌گیرد

۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۰

از زمانی که Cuphead، این شوتر چندنفره‌ی محبوب، برروی نیتندو سوییچ عرضه شد یک سال می‌گذرد. این بازی، اولین عنوان منتشرشده توسط مایکروسافت بود که برروی این پلتفرم عرضه شد و بعد از آن هم Ori and the Blind Forest راه Cuphead را در پیش گرفت. سازندگان تصمیم گرفتند تا با یک تخفیف، سالگرد عرضه‌ی این عنوان را جشن بگیرند.

چقدر زمان زود می‌گذرد! یک سال پیش، در همین روز Cuphead به‌طور رسمی برروی نیتندو سوییچ عرضه شد. صادقانه‌ترین تشکر‌هایمان را، نثار کسانی می‌کنیم که ماجراجویی انیمیشنی ما را کشف و سفری به Inkwell Isles را تجربه کردند.

دارندگان نیتندو سوییچ می‌توانند این عنوان را از طریق فروشگاه Eshop به قیمت ۱۵ دلار خریداری کنند. قیمت اصلی این عنوان ۲۰ دلار است که با تخفیفی ۲۵ درصدی همراه بوده است. این عنوان پیش از این تنها یکبار برروی این پلتفرم تخفیف خورده است و کاهش قیمت آن چیزی نیست که به‌طور معمول شاهد آن باشیم؛ این موضوع اهمیت تخفیف این عنوان را بیشتر می‌کند. شما تا ۶ اردیبهشت (۲۵ آوریل) فرصت دارید تا از این تخفیف بهره‌مند شوید.

البته این تخفیف فقط برروی Eshop آمریکا اعمال شده است و Eshop استرالیا و انگلیس همچنان Cuphead را با قیمت اصلی به فروش می‌رسانند. DLC جدید این عنوان با نام The Delicious Last Course نیز امسال عرضه خواهد شد و شخصیت جدیدی را به بازی اضافه خواهد کرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید