موجودی کاپشن ۱۹۰۰ دلاری Death Stranding به اتمام رسید

۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۰

اگر ۱۹۰۰ دلار ناقابل داشتید که گوشه‌ای بی‌مصرف افتاده بود، می‌توانستید یکی از صاحبان کاپشنی باشید که براساس بازی Death Stranding ساخته شده است. همراه ما باشید.

طراحان لباس شرکت Acronym با همکاری سازندگان بازی Death Stranding، هیدئو کوجیما (Hideo Kojima) و یوجی شینکاوا (Yoji Shinkawa) یکی از قدیمی‌ترین کاپشن‌های این شرکت را طوری تغییر داده‌اند که مثل کاپشن شخصیت اصلی بازی، Sam شود. این نسخه‌ی جدید کاپشن J1A-GT برای مدت کوتاهی موجود بود ولی حالا کاملاً به فروش رفته است.

این همکاری به این خاطر صورت گرفت که کوجیما و هم‌بنیان‌گذار شرکت Acronym، ارلسون هیو (Errolson Hugh) دوستان هم هستند. هیو در بازی Death Stranding حضور کوتاهی دارد و حتی محصولاتی که Acronym طراحی کرده است در بازی دیده می‌شوند.

در صفحه‌ی این محصول در سایت Acronym نوشته شده که این کاپشن در برابر Timefall، یکی از پدیده‌های جهان بازی، مقاوم است. همچنین با اینکه جعبه‌ی نوزاد در تصویر سایت وجود دارد، بسته‌ی این لباس شامل آن نمی‌شود.

در دیگر اخبار مربوط به بازی Death Stranding، بازی اخیراً روی پلی‌استیشن ۴ حالت Photo Mode را دریافت کرده است. این حالت قبلاً برای نسخه‌ی رایانه‌های شخصی که روز ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ (۲ ژوئن ۲۰۲۰) عرضه می‌شود، تأیید شده بود.

1
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید