رده‌بندی سنی بازی Ghost of Tsushima در استرالیا مشخص شد

۳۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۰

براساس اطلاعات منتشر شده، به‌تازگی درجه‌بندی سنی جدیدترین ساخته‌ی استودیوی ساکرپانچ (Sucker Punch)، یعنی بازی Ghost of Tsushima در کشور استرالیا مشخص گردیده است.

سازمان رده‌بندی سنی کشور استرالیا، رده‌بندی سنی بالای ۱۵ سال (افراد بالغ) را برای بازی Ghost of Tsushima مشخص کرده است. طبق این رده‌بتدی، در این بازی محتوای خشونت‌آمیز شدید، خون‌ریزی‌های زیاد و برهنگی جزئی وجود دارد. مشخصاً این بازی برای افراد زیر رنج سنی تعیین شده مناسب نخواهد بود.

مدتی پیش، مجله‌ی رسمی پلی‌استیشن اطلاعات مفصلی را از داستان و گیم‌پلی Ghost of Tsushima را به اشتراک گذاشت؛ اما چندی بعد، این مجله از نادرست بودن برخی از اطلاعات منتشر شده در خصوص داستان این بازی خبر داد. همچنین به‌تازگی فروشگاه رسمی پلی‌استیشن در کانادا، تاریخ انتشار این بازی را ماه آگست سال جاری اعلام کرد. با این حال، شرکت سونی تاکنون هیچ‌گونه اظهارنظری در خصوص این تاریخ منتشر نشده مطرح نکرده است.

بازی Ghost of Tsushima قرار است در تاریخ جمعه ۶ تیر ماه سال جاری (۲۶ ژوئن سال ۲۰۲۰ میلادی) به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر شود. همچنین پیشنهاد می‌کنیم مطالعه‌ی مقاله‌ی  «آخرین سامورایی | انتظاراتی که از بازی Ghost of Tsushima داریم»  را از دست ندهید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید