بازی شبیه‌ساز مبارزات هوایی DCS World تا یک ماه رایگان شد

۳۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۰

شرکت ایگل داینامیک (Eagle Dynamic) عنوان شبیه‌ساز مبارزات هوایی خود یعنی DCS World را تا یک ماه رایگان اعلام کرد تا بازی‌بازان با ماندن در خانه به مبارزات هوایی بپردازند.

در طول این ماه بازی‌بازان می‌توانند از پرواز با ۱۸ هواپیمای این بازی به رایگان لذت ببرند اما این رویداد رایگان شامل بسته‌های الحاقی و دو هواپیمای ویژه‌ی F-14B و AJS-37 Viggen نمی‌شود. با این حال اگر پس از پایان این رویداد رایگان تصمیم بگیرید امتیازات و هواپیما‌هایی که به دست آورده‌اید را نگه دارید و به بازی ادامه دهید، می‌توانید DCS World را با ۵۰ درصد تخفیف تهیه نمایید.

DCS World یک شبیه‌ساز پرواز گرافیکی و با کیفیت است که مجموعه‌ای عظیم از هواپیماهای جنگی را برای کسانی که به دنبال تجربه‌های هیجان‌انگیز در حین پرواز هستند، آماده می‌کند.

این بازی یک عنوان بسیار واقع‌گرایانه محسوب می‌شود، بنابراین باید برای یادگیری گیم‌پلی پیچیده و پر افت و خیز آن کاملا آماده باشید. البته نه تنها بازی بخش‌های آموزشی فراوانی دارد بلکه بخش شخصی‌سازی عمیق و کاملی را در اختیار بازی‌بازان قرار می‌دهد تا همواره به موارد بیشتر و بهتری دسترسی داشته باشند. کیفیت این بخش‌ها ممکن است به خوبی سری Ace Combat نباشند اما قطعا ارزش امتحان کردن را دارند.

جهت آشنایی بیشتر با بازی DCS World، می‌توانید نقد و بررسی آن را از این نشانی دنبال کنید. در پایان شما می‌توانید تریلر منتشر شده در مورد رویداد رایگان این بازی را در زیر مشاهده نمایید:

دانلود ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدیو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدیو با کیفیت ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید