رویدادهای آنلاین جایگزین PUBG Global Series می‌شوند

۳۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۰

همینطور که می‌دانید، چندی پیش مسابقات جهانی PUBG با نام PUBG Global Series، به خاطر شیوع ویروس کرونا لغو شد. حالا اعلام شده است که رویدادهایی آنلاین جایگزین آن مسابقات می‌شوند.

به تازگی PUBG Corp، استودیوی توسعه‌دهنده‌ی PUBG، اعلام کرده است که برای پر کردن جای خالی PUBG Global Series، مسابقات آنلاین PUBG Continental Series را برگزار می‌کند. PUBG Continental Series طی سه ماه آینده برگزار می‌شود و شامل مجموعا ۲٫۴ میلیون دلار جایزه برای مناطق آسیا، آسیای شرقی، اروپا و آمریکای شمالی خواهد بود.

اولین دور از این رقابت‌ها که PUBG Continental Series Charity Showdown نام دارد، در ماه آینده برگزار می‌شود و برنده‌ی هر یک از مناطق مذکور، صاحب ۱۰۰ هزار دلار می‌شود. همچنین ۱۰۰ هزار دلار دیگر به خیریه‌ی منتخب این برنده داده می‌شوند. در نتیجه مجموع جوایز به ۸۰۰ هزار دلار می‌رسند.

در ماه‌های ژوئن و اوت، رویدادهای PUBG Continental Series برای هر منطقه ۲۰۰ هزار دلار جایزه خواهند داشت و برنده مستقیما این مبلغ را به دست می‌آورد. PUBG Corp مبلغ ۲۰ هزار دلار را هم به ۲۱ تیمی که قرار بود در رویداد برلین PUBG Global Series شرکت کنند اهدا خواهد کرد. آن رویداد اصالتا قرار بود در این ماه برگزار شود که به خاطر شیوع COVID-19 لغو شد.

عنوان PUBG هم اکنون برروی پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی موجود است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید