ماد جدید Dino Crisis برای بازی Resident Evil 3 Remake منتشر شد

۳۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۰

بازی Dino Crisis پتانسل بسیار بالایی برای بازسازی دارد. حال که شرکت کپکام (Capcom) قصدی برای بازسازی این عنوان محبوب ندارد، طرفداران Dino Crisis خود دست به کار شده و با ساخت یک ماد سعی داشته‌اند تا اندکی از لذت تجربه‌ی این بازی را زنده کنند. این ماد Dino Evil 3 نام دارد که در اصل از ترکیب نام‌‌های عناوین Resident Evil 3 Remake و Dino Crisis خلق شده است.

این ماد همه زامبی‌ها را به دایناسورهایی شبیه به تی‌رکس کوچک تبدیل می‌کند. علاوه‌بر این، لباس پیش‌فرض جیل با لباس مخصوص رجینا در بازی Dino Crisis جایگزین می‌شود.

اگرچه این اقدام بسیار جالب به نظر می‌رسد، اما هنوز در مراحل اولیه قرار دارد. به عنوان مثال، مشکلاتی از قبیل گیر کردن دایناسورها در محیط دیده می‌شوند. علاوه بر این، پوست آن‌ها عجیب و براق به نظر می‌رسد که با کیفیت بازی Resident Evil 3 Remake همخوانی ندارد و برای حل این مشکل باید روی کیفیت بافت‌های آن‌ها کار شود. همچنین موقعیت‌سنجی دایناسور‌ها نیز مشکلاتی دارد.

به جز این ماد، تیمی از طرفداران Dino Crisis در حال حاضر مشغول بازسازی این بازی با استفاده از موتور Unreal Engine 4 هستند. خوشبختانه کپکام هنوز با ساخت این بازسازی توسط طرفداران مخالفتی نکرده است؛ بنابراین احتمال دارد در آینده شاهد یک بازسازی از عنوان Dino Crisis باشیم.

همچنین یک بازسازی غیر رسمی دیگر از نسخه‌ی اصلی Dino Crisis تحت عنوان Dino Crisis Rebirth در حال ساخت است. توسعه‌دهنده‌ی Dino Crisis Rebirth قصد دارد نسخه‌ی اصلی منتشر‌شده برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی را از نو بسازد و برای این کار از DirectX 9 API استفاده کند.

در پایان شما می‌توانید گیم‌پلی ماد Dino Evil 3 را در زیر مشاهده نمایید:

دانلود ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدیو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدیو با کیفیت ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید