تصاویر جدیدی از بازی Microsoft Flight Simulator منتشر شدند

PC ، اخبار بازی ، تصاویر بازی ها ۳۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۰

به تازگی شرکت مایکروسافت مجموعه‌ی جدیدی از تصاویر زیبا‌ی عنوان Flight Simulator را که هم‌اکنون در فاز آلفا به سر می‌برد منتشر کرد. این تصاویر گرافیک شگفت‌انگیز و نسل بعدی این بازی شبیه‌ساز پرواز را به نمایش می‌گذارند.

همانطور که اشاره شد این تصاویر از آخرین نسخه‌ی آلفای این بازی به‌ دست آمده‌اند. در این تصاویر برخی از محیط‌ها، شهرها و هواپیماهای بازی مشاهده می‌شوند. همچنین برخی جلوه‌های بصری مانند ابر‌ها و نور خورشید نشان داده شده‌اند.

در عنوان Microsoft Flight Simulator بازی‌بازان قادر خواهند بود در یک دنیای بسیار واقع گرایانه، هواپیماهایی دارای جزئیات بسیار دقیق و خیره‌کننده را کنترل کرده و با آن‌ها به پرواز درآیند. همچنین بازی‌بازان می‌توانند برای پرواز‌های خود برنامه تدارک دیده و به هر نقطه از کره‌ی زمین سفر کنند. علاوه بر این موارد، بازی دارای چرخه‌ی روز و شب و شرایط آب و هوایی متفاوت و پویا خواهد بود و ممکن است هرازگاهی بازی‌بازان را از این طریق به چالش بکشد. طبق شایعات منتشر شده، این بازی از قابلیت رهگیری پرتو استفاده خواهد کرد؛ بنابراین کیفیت این تصاویر منتشر شده ممکن است با محصول نهایی متفاوت باشد.

تاکنون اطلاعاتی در مورد زمان انتشار این بازی منتشر نشده است. شما می‌توانید تصاویر منتشر شده را در زیر مشاهده نمایید:

12345678910(25 رای, میانگین آرا 8٫24 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید