کنسول اکس‌باکس وان اکس با طرح بازی Cyberpunk 2077 در ماه ژوئن عرضه خواهد شد+تریلر

۳۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۰

یکی از بزرگ‌ترین بازی‌های امسال بدون شک عنوان مورد انتظار Cyberpunk 2077 است. این بازی ابتدا قرار بود در ماه جاری میلادی عرضه شود اما انتشار آن با تاخیر مواجه شد. علت این تاخیر بهبود هرچه بیشتر کیفیت بازی و رفع نقص‌های احتمالی آن عنوان شده و بحث رقابت با سایر عناوین در زمینه‌ی فروش مطرح نبوده است؛ زیرا به گفته‌ی کارشناسان، توسعه‌دهندگان این بازی از هیچ رقابتی هراس ندارند.با وجود محبوبیت زیاد این بازی، منطقی بود که حداقل یکی از پلتفرم‌های محبوب بازی‌ بخواهد روی این بازی سرمایه‌گذاری کند. به نظر می‌رسد که در نهایت شرکت مایکروسافت این اقدام را انجام داده و از کنسول اکس‌باکس وان اکس با طرح بازی Cyberpunk 2077 رونمایی کرد.

همانطور که در ویدئو‌ی مربوطه مشاهده خواهید کرد، کنسول اکس‌باکس وان اکس دارای یک طرح رنگی کاملا شبیه به فضای بازی Cyberpunk 2077 و ظاهری بسیار آینده‌نگر است. پیش از این برای این کنسول دارای طراحی فوق‌العاده زیبا، یک کنترلر به رنگ سیاه و خاکستری با طراحی کاملا خاص معرفی شد. از زیباترین جلوه‌های این کنترلر می‌توان به عبارت “No Future” درخشان در پس‌زمینه‌ی تیره و لوگوی سامورایی اشاره کرد. این مجموعه‌‌ی کنترلر و کنسول واقعا زیبا هستند.

بازی Cyberpunk 2077 در تاریخ ۲۷ شهریور ۱۳۹۹ (۱۷ سپتامبر ۲۰۲۰) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن و اکس‌باکس وان، پلتفرم رایانه‌های شخصی و پلتفرم گوگل استدیا منتشر می‌شود. این طرح محدود از کنسول اکس‌باکس وان اکس در ماه ژوئن در دسترس قرار خواهد گرفت.

در پایان شما می‌توانید ویدئوی معرفی این محصول را مشاهده نمایید:

دریافت ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰p

دریافت ویدیو با کیفیت ۷۲۰p

دریافت ویدیو با کیفیت ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید