شخصیت‌های جیل و نیکولای به Resident Evil Resistance می‌آیند

PC ، PS4 ، Xbox One ، اخبار بازی ۳۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰

اگر بخش داستانی کوتاه Resident Evil 3 Remake شما را از لذت همراهی با جیل ولنتاین (Jill Valentine) سیراب نکرده پس نگران نباشید چراکه به‌زودی قرار است در بخش چندنفره‌ی Project Resistance کنترل این شخصیت را به‌دست بگیرید.

اگرچه Resident Evil Resistance ابتدا به‌عنوان یک بازی چندنفره‌ی ۴v1 جداگانه معرفی شد اما مدتی بعد کپکام (Capcom) تصمیم گرفت به‌دلیل کوتاه بودن کمپین داستانی Resident Evil 3 Remake و احتمالاً بازخوردهای منفی زمان معرفی آن، این دو بازی را با هم ترکیب کرده و در قالب یک بسته‌ی واحد عرضه کند. حال به‌همین بهانه قرار است در به‌روزرسانی ماه آینده‌ی Resident Evil Resistance شاهد اضافه شدن برخی شخصیت‌های کلیدی شماره‌ی سوم به این بازی باشیم.

صحفه‌ی رسمی توییتر مجموعه‌ی Resident Evil، با انتشار تصویر پائین، از جزئیات این به‌روزرسانی رونمایی کرد:

جیل ولنتاین با اسلحه‌ی مخصوص Samurai Edge و حرکت جاخالی دادن، به رتبه‌بندی “بازماندگان” (Survivor) در بازی Resistance اضافه شده است. او مطمئناً برای هر شخصیت منفی (Mastermind) مشکل‌ساز خواهد بود.

برای جیل متاسفیم چراکه نیکولای جینواف (Nicholai Ginovaef) نیز در به‌روزرسانی بعدی این عنوان بر صندلی شخصیت منفی خواهد نشست…

Resident Evil Resistance به همراه Resident Evil 3 Remake هم‌اکنون برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استشین ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد. در صورت تمایل می‌توانید نقد و بررسی این دو بازی را از طریق این نشانی مطالعه کنید.

12345678910(14 رای, میانگین آرا 8٫64 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید