تاریخ برگزاری استریم بعدی سری NieR مشخص شد

30 فروردین 1399 - 08:45

شرکت اسکوئر انیکس مدتی پیش و در جریان یک استریم زنده از نسخه‌ی بازسازی شده‌ی اولین نسخه از سری NieR رونمایی کرده بود. این شرکت امروز اعلام کرده است که قصد دارد در آینده‌ی نزدیک یک مراسم آنلاین دیگر با محوریت این سری محبوب را برگزار کند که همانند مراسم پیشین یک مراسم نسبتا طولانی خواهد بود.

شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) امروز اعلام کرده است که استریم بعدی سری NieR اواسط هفته‌ی جاری برگزار خواهد شد و همانند مراسم پیشین، این استریم نیز بیش از ۱۰ ساعت به طول خواهد انجامید. در این مراسم، شرکت اسکوئر انیکس به مرورداستان سری، بررسی تریلرهای قدیمی و پیام‌های منتشر شده از سوی کاربران خواهد پرداخت.

در استریم زنده‌ای که مدتی پیش پخش شده بود، شرکت اسکوئر انیکس از نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Nier Replicant و همچنین یک بازی از سری Nier برای گوشی‌های هوشمند رونمایی کرده بود. حال باید منتظر ماند و دید این شرکت در استریم بعدی خود که در تاریخ ۳ اردیبهشت ماه (۲ آوریل سال ۲۰۲۰ میلادی) برگزار می‌شود، از چه موارد جدیدی رونمایی خواهد کرد.

بازی NieR: Automata، جدیدترین نسخه از سری Nier، در کنار رسیدن به آمار فروش ۴٫۵ میلیون نسخه‌ای، مدتی پیش در دسترس مشترکین سرویس اکس‌باکس گیم پس قرار گرفت. نسخه‌ی بازسازی شده‌ی بازی Nier Replicant نیز در آینده برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید