بازی Borderlands: GOTY Edition را برای یک هفته به صورت رایگان تجربه کنید

۲۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۰

در ادامه‌ی رایگان شدن بازی‌های مختلف در شرایط پیش آمده، این‌بار با اعلام استودیو گیرباکس (Gearbox)، بازی خاطره انگیز Borderlands: GOTY Edition به مدت یک هفته در اختیار کاربران استیم و کنسول اکس‌باکس وان قرار گرفته است.

به نظر روزهای خوب طرفداران سری Borderlands همچنان ادامه دارند. پس از چند سال انتظار، با انتشار بازی جدید و محتویات اضافه که در آینده بیشتر هم خواهند شد، سرانجام این انتظار به پایان رسید. اما بازگشت به گذشته چندان خالی از لطف نخواهد بود. حالا این فرصت پیش آمده تا با تجربه‌ی اولین نسخه از سری Borderlands، کمی سرگرم شوید.

با اعلام صفحه‌ی توییتر بازی Borderlands، می‌توانید به مدت یک هفته عنوان Borderlands: GOTY Edition را به صورت رایگان تجربه کنید. البته تنها کاربران استیم و دارندگان کنسول اکس‌باکس وان می‌توانند از این پیشنهاد استفاده کنند‌. این نسخه با کیفیت UHD به همراه تمام بسته‌های الحاقی در دسترس است. این بازی برای کنسول پلی‌استیشن ۴ هم عرضه شده است؛ اما‌ فعلا خبری از رایگان شدن آن طی این هفته نیست. در ادامه، متن توییت این خبر را مشاهده می‌کنید:

Borderlands: GOTY Edition را هم اکنون برای مدتی محدود و به صورت رایگان، برروی استیم و اکس‌باکس وان تجربه کنید. نسخه‌ی بازسازی شده با کیفیت UHD این بازی شوتر-لوتر به همراه هر چهار بسته‌ی الحاقی در دسترس است.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید