تهیه‌کننده‌ی Final Fantasy 7 Remake از دلایل حضور بیشتر Sephiroth در بازی می‌گوید

۲۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۰

تهیه‌کننده‌ی بازی Final Fantasy 7 Remake امروز توضیح داده که چرا شخصیت منفی این بازی نسبت به نسخه‌ی اصلی حضور بیشتری دارد و کمی نیز داستان او تغییر کرده است.

عرضه‌ی بازی Final Fantasy 7 Remake برای هواداران آن همانند یک رویا است. درست است که مواردی همانند چند قسمتی بودن آن برای هواداران عجیب بود، ولی اصلا نمی‌توان به سازندگان خرده گرفت؛ چراکه قسمت اول آن خیچ چیز از یک شاهکار کم ندارد. تغییر بزرگ دیگری که در بازی به وجود آمد، حضور موثر و زیاد شخصیت منفی این نسخه است. در بازی اصلی، شما این شخصیت را تا اواخر داستان حتی ملاقات نیز نمی‌کنید، ولی در Final Fantasy 7 Remake شما به زودی با او روبرو می‌شوید و سازندگان حتما برای این مورد دلیل موجهی داشتند. تهیه‌کننده‌ی Final Fantasy 7 Remake در رابطه با دلیل حضور بیشتر این شخصیت در بازی می‌گوید.

به نظر ایشان، شخصیت منفی این بازی در نسخه‌ی اصلی، یک کاراکتر گم‌نام بود و رونمایی از او در ابتدای بازی نمی‌توانست چندان جالب باشد، اما بازی Final Fantasy 7 Remake دارای شخصیت‌هایی است که بازی‌بازان با آن‌ها خاطره دارند و بعضی از آن شخصیت‌ها حتی به اسطوره تبدیل شده‌اند؛ پس استفاده از شخصیت‌های مکمل و قدرتمند بازی در اوخر آن می‌توانست باعث هدر رفتن پتانسیل آنان شود:

ما در نسخه‌ی اصلی می‌خواستیم تا شخصیت منفی خودمان را تا آخرین لحظه مخفی نگه داریم. می‌خواستیم تا همه از او حرف بزنند، از او نشانه‌هایی وجود داشته باشد، ولی هیچ کس او را به صورت مستقیم مشاهده نکند. این مورد باعث ایجاد ترس و وحشت در رابطه با او می‌شد و زمانی که برای اولین بار از او رونمایی می‌کردیم، با صحنه‌ای جذاب و خاص روبرو می‌شدیم.

دلیل دوم نیز آن است که این شخصیت چنان مشهور و محبوب شد که تقریبا کل سری Final Fantasy 7 Remake را تحت تاثیر خود قرار داده است و ما می‌خواستیم که او را در اوایل بازی معرفی کنیم تا بتوانیم از تمام پتانسیل او در طول داستان استفاده کنیم.

Final Fantasy VII Remake هم‌اکنون به صورت انحصاری برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید نقد و بررسی این بازی را به قلم مهدی رضایی و تحت عنوان «شاهکاری دوباره» مطالعه بفرمایید.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ،

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید