رسمی؛ رویداد حضوری Gamescom 2020 لغو شد

۲۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۰

چندی پیش دولت آلمان، برگزاری رویداد‌های حضوری تا ۱۰ شهریور (۳۱ آگوست) را به دلیل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا ممنوع اعلام کرد. پس از انتشار این خبر، احتمال لغو شدن کنفرانس Gamescom 2020 به‌شدت قوت گرفت. در این شرایط، برگزارکنندگان خبر از یک رویداد دیجیتالی دادند تا خیال هواداران از بابت برگزاری این مراسم موردانتظار راحت شود. برگزارکننده‌ی این رویداد، Koelnmesse به همراه انجمن صنعت بازی آلمان که مختصرا Game نامیده می‌شود، پست مشترکی را در اکانت توییتر خود منتشر کردند. پستی که لغو رویداد حضوری این مراسم و برگزاری رویداد دیجیتالی به جای آن را، تایید می‌کند.

شما از همین حالا می‌توانید چشم انتظار باشید که چگونه ما، بهترین بازی‌ها و Gamescom را به همراه شما و میلیون‌ها بازی‌باز از سراسر جهان، در پایان آگوست جشن می‌گیریم؛ هر چند که این بار یک رویداد دیجیتالی خواهد بود و در مکان مشخصی برگزار نخواهد نشد. اما یک چیز همچنان قطعی است: امسال هم Gamescom قلب صنعت بازی می‌ماند و خواهد ماند.

اطلاعات بیشتری پیرامون این موضوع در هفته‌های آینده بیان و هزینه‌ی بلیت‌های این مراسم در اردیبهشت (ماه می) ارجاع داده خواهد شد. رویداد دیجیتالی این مراسم Gamescom: Opening Night Live نام دارد و مجری آن جیوف کیلی (Geoff Keighley) خواهد بود. این رویداد در تاریخ ۳ شهریور (۲۴ آگوست) به صورت زنده پخش خواهد شد. مانند سال گذشته، باید منتظر اطلاعات زیاد و رونمایی‌های بزرگی در این مراسم باشیم.

به این ترتیب Gamescom 2020 تبدیل به آخرین مراسم لغو شده به دلیل شیوع ویروس کرونا شد. پیش از این هم شاهد لغو کنفرانس‌های مهمی مثل E3 و QuakeCon بودیم. البته E3 برگزاری یک رویداد دیجیتالی را هم لغو کرد و به جای آن، روی مراسم سال آینده خود تمرکز کرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید