بازی اکشن Blaston اواخر امسال برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود

۲۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۰

استودیو‌ی رزولوشن گیمز (Resolution Games) خالق آثار متعددی چون Angry Birds VR: Isle of Pigs ،Bait ،Acron: Attack of the Squirrels به تازگی از دوازدهمین عنوانش در پنج سال اخیر رونمایی کرد. بازی Blaston که بازی‌بازان را در دوئل‌های هیجان‌انگیز در مقابل یکدیگر قرار می‌دهد.

طبق گزارشات مطبوعاتی این عنوان بازی‌بازان را مجبور می‌کند تا مداوم در حال حرکت باشند. همچنین بازی‌بازان قادر خواهند بود حریفان خود را با استفاده از مجموعه‌ای از تسلیحات پیشرفته و مدرن از پای درآورند.

تامی پالم (Tommy Palm)، مدیر عامل شرکت رزولوشن گیمز در این باره اظهار داشت:

بیشتر از این نمی‌شود برای عرضه‌ی عنوان Blaston هیجان زده شد. قطعاً دور شدن از رویه‌ی انتشار بازی‌های مشارکتی که استودیو‌ی رزولوشن گیمز به خاطر آن‌ها شناخته می‌شود، مخاطبان کاملا جدیدی از بازی‌بازان سراسر دنیا را برای ما به ارمغان خواهد آورد.

Blaston که بیشتر با تجربیات خانوادگی و دوستانه‌ی واقعیت مجازی‌اش شناخته می‌شود، اولین بازی از استودیو‌ی رزولوشن گیمز محسوب می‌شود که در نظر دارد بازی‌بازان علاقه‌مند به پیروز شدن در بازی‌های چند‌نفره‌ی مبارزه‌ای هیجان‌انگیز را مخاطب خود سازد.

متیو کستلی (Mathieu Castelli)، مدیر ارشد رزولوشن گیمز و تهیه کننده‌ی Blaston در این باره می‌گوید:

ما مدتی است که در حال تست گیم‌پلی بازی Blaston هستیم و تامی پالم هنوز موفق به شکست دادن من در جریان این بازی نشده است. تجربه‌ی بازی بسیار مفرح بود. تمام دفتر من از صدای فریاد و هیجان بینندگان بازی پر بود. افزایش واقعی آدرنالین به دلیل تحرک فیزیکی هنگام بازی کاملا حس می‌شد.

سرانجام رزولوشن گیمز یک تریلر برای عنوان Blaston منتشر کرد که می‌توانید در زیر مشاهده کنید:

دانلود ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدیو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدیو با کیفیت ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید