گزارش: Batman وارنر مونترال یک ریبوت خواهد بود

۲۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۵

این طور که به نظر می‌رسد، کمپانی براداران وارنر (Warner Bros) قصد دارد تا با نسخه‌ی بعدی بازی Batman که یک ریبوت خواهد بود، رسما کلید آغاز Batmanverse در بازی‌های ویدئویی را بزند.

از آخرین باری که شوالیه‌ی سیاه را در دنیای بازی‌های ویدئویی دیدیم، حدود پنج سال می‌گذرد. هر چند راکستدی (Rocksteady)، استودیوی توسعه‌دهنده‌ی سه‌ گانه‌ی اصلی Arkham، دیگر قرار نیست برروی این شخصیت کار کند، اما از آن زمان گزارشات و شایعات متعددی از ساخته شدن نسخه‌ی بعدی Batman توسط وارنر مونترال (Warner Montreal)، استودیوی مسئول ساخت نسخه‌ی فرعی Arkham Origins، به گوش می‌رسد.

خود استودیوی وارنر مونترال هم به دفعات نشانه‌های زیادی را از کار برروی نسخه‌ی بعدی Batman منتشر کرده است و حالا طبق این گزارشات، این بازی قرار است یک ریبوت باشد و دیگر خبری از نام Arkham نیست. وبسایت Geeks Worldwide به تازگی مدعی شده است که بازی بعدی Batman در پائیز ۲۰۲۰ منتشر خواهد شد و همانطور که بارها اشاره شده بود، قرار است شاهد حضور محفل جغدها به عنوان دشمن اصلی باشیم.

جالب‌تر این است که این گزارش اعلام کرده است که نسخه‌ی بعدی شامل حالت co-op خواهد بود و با توجه به ریبوت بودن آن، شاهد راه افتادن دنیای بازی‌های ویدئویی دی‌سی کامیکس (DC Comics) خواهیم بود. البته پیش از این هم شایعاتی مبنی بر اینکه وارنر برنامه داشت تا این بازی را در E3 2020 رونمایی کند وجود داشت و با توجه به آن موضوع، عرضه‌ی بازی در پائیز ۲۰۲۰ منطقی به نظر می‌رسد.

در حال حاضر می‌توانید با مراجعه به این لینک، انتظارات ما از نسخه‌ی بعدی Batman را مطالعات کنید. همچنین نظرات خود، را در مورد این شایعات و نسخه‌ی بعدی Batman با ما به اشتراک بگذارید.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید