Call Of Duty: Warzone تغییر کوچکی کرده است که احتمالا بازی‌بازان نمی‌دانند

۲۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۰

چندی پیش فصل سوم بازی Call Of Duty: Warzone آغاز شد و تغییرات کوچک و بزرگی در بخش‌های مختلف به همراه داشت؛ از اضافه شدن حالت‌های جدید گرفته تا حذف برخی موارد که در فصل‌های گذشته وجود داشتند؛ مانند حذف کامیون‌های زرهی به دلیل کم‌رنگ کردن تاثیر خودروها در بازی. اما تغییر دیگری نیز بر خودرو‌های بازی اعمال شده است که احتمال دارد متوجه آن نشده باشید.

آموس هاج (Amos Hodge)، مدیر نوآوری ریون سافتویر (Raven Software) با انتشار پستی در توییتر این تغییر را اطلاع داد؛ مسافران خودرو‌ها اکنون می‌توانند از Kill Streaks نیز استفاده کنند. البته این تغییری بسیار کوچک ولی مفید است که استراتژی‌های جدیدتری را در اختیار گروه‌ها (Squads) قرار می‌دهد تا دشمنان خود را به روش‌های متنوع‌تری از بین ببرند.

آموس هاج: به تغییر کوچکی که در Warzone بر خودرو‌ها اعمال شده، دقت کرده‌اید؟ مسافران اکنون می‌توانند هنگامی که در خودرو‌ها هستند، از Kill Streaks استفاده کنند!

این تغییر، آخرین تغییر اعمال شده بر Warzone است و در آینده نیز این عنوان میزبان تغییرات دیگری خواهد بود؛ مثلا حالت سه‌نفره که به دلیل اضافه شدن حالت The Scopes and Scatter Guns حذف شده بود، در همین هفته‌ باز خواهد گشت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • Nobody Knows گفت:

  سلام
  دوستانی که میخوان این بازی رو تجربه کنند توجه کنند که این بازی زیاد واسه ما ایرانیا لذت بخش نخواهد بود علتش هم پینگ بالایی هست که داریم و شما با هیچ شرکت ارائه دهنده سرویس ADSL یا همون ISP هم به پینگ مطلوبی نخواهید رسید! کسی که در بهترین حالت با پینگ ۱۰۰ الی ۱۵۰ داره تو ایران این بازی رو تجربه میکنه و خیلی هم دقت عمل و سرعت عمل و عملکرد حرفه ای داشته باشه با کسی که با پینگ ۳۰ که اکثر اروپایی ها و آمریکایی ها و حتی آسیایی ها دارن و تجربه زیادی هم از بازی شوتینگ نداشته باشن میتونن به راحتی آب خوردن از پا درتون بیارن و گند بزنن به اعصابتون به خاطر پینگ یا تاخیری که ما داریم و هیچ ربطی هم به سرعت سرویسی که دارید نداره من با نت فیبر نوری ۱۶ مگ مخابرات این بازی رو تجربه کردم، در بهترین حالت پینگم ۱۳۰ بود با آسیاتک منزل پدرم هم وضع همین بود! تو نظرات هم همه سوای باگها از پینگ ناراضین، در کل یا باید مشکل زیربنایی این پینگ اینترنتمون که سالهاست گریبانگیر ایرانیای بدبخت هست حل بشه یا فقط با حسرت نظاره گر لذت و اوقات فراغت گیمرهای خارجی باشیم! با سرعت زیاد دیتای اپراتورهای سیم کارت هم مشکل پینگ حل نمیشه و حتی بدتر هم میشه اینو مطمئن باشید و بدونید سرعت اینترنت ربطی به پینگ نداره!
  در ضمن این بازی بدرد سیستم های میانرده و پایین رده نمیخوره الکی حجم و هزینه واسه دانلود یا خرید این بازی نکنید. کسی که سری گرافیک های پایین رده GT ساخت nVidia و یا HD AMD داره نمیتونه این بازی رو حتی رو حالت LOW بازی کنه اونم با این پینگی که عرض کردم. توجه داشته باشید این بازی ۷۰ درصد رم ۱۶ گیگ از نوع DDR4 رو به تنهایی استفاده میکنه پس رم پایین تر از این هم مکافاته براتون!
  CPU هم نقش اساسی در زمینه گیمینگ داره که خیلیا توجهی بهش ندارن و از یه CPU نسل ۳ یا ۴ یا ۵ یا پایینتر انتظار برآورد آرزوهاشونو دارن!
  در کل سیستم بروز ندارید نیایید سراغ این بازی و اگه سیستم بروز دارید با پینگ اعصاب خرد کن باید دست و پنجه نرم کنید اونم در بهترین حالتی که مشکلی از بابت خود بازی و باگ‌های بازی نباشه (که چون نسخه بتا هست و تازه منتشر شده کلی باگ و ایراد ریز و درشت دیده میشه تو بازی که صدای همه بازیبازهای دنیا رو درآورده و سازندگان COD Warzone باید هرچه سریعتر فکری اساسی اتخاذ کنن واسه این وضعیت آشفته سرورها و باگ‌هاشون!)

  0
  0