کونامی عرضه‌‌ی به‌روزرسانی Euro 2020 را برای PES 2020 به تعویق می‌اندازد

۲۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۰

کونامی (Konami) عرضه‌ی به‌روزرسانی یورو ۲۰۲۰ را که قرار بود روز ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ (۳۰ آوریل ۲۰۲۰) برای بازی PES 2020 منتشر شود، به تعویق انداخته است. رقابت‌های واقعی یورو ۲۰۲۰ که قرار بود تابستان امسال برگزار شوند هم به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا دچار تعویق شده‌اند.

بنابراین، به دلیل تأخیر مسابقات رسمی و همچنین تعطیلی شرکت کونامی، عرضه‌ی بسته الحاقی یورو ۲۰۲۰ تأخیر خورده و عرضه‌ی نسخه‌ی فیزیکی PES 2020 با طرح روی جلد یورو ۲۰۲۰ لغو شده است.

کونامی تأکید کرده است که بسته‌ الحاقی PES 2020 بالاخره منتشر خواهد شد و مسابقات esports یورو ۲۰۲۰ امسال که مرحله‌ی نهایی آن ۳ و ۴ خرداد ۱۳۹۹ (۲۳ و ۲۴ مه ۲۰۲۰) برگزار می‌شود، ادامه خواهد داشت. مرحله‌ی نهایی این رقابت‌ها قرار بود در ماه جولای به میزبانی لندن برگزار شود، اما حال قرار است به صورت آنلاین صورت بگیرد.

مسابقات یورو ۲۰۲۰ قرار بود تابستان امسال برگزار شود اما UEFA آن را به تابستان سال آینده موکول کرده است. کونامی گفته است که تمام کسانی که بازی PES 2020‌ را دارند، به‌روزرسانی رایگان این رقابت‌ها را هنگام عرضه دریافت می‌کنند. اما سؤال این است که از آن‌جا که انتظار می‌رود PES 2021 اواخر سال ۲۰۲۰ عرضه شود، آیا بسته‌ی یورو ۲۰۲۰ برای عنوان بعدی نیز همزمان با تاریخ جدید رقابت‌ها منتشر می‌شود؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • M_A.REZAIE گفت:

  کونامی همه چیز را سر pes داد رفت.

  0
  0
 • adams-khersi گفت:

  عجب تنها دلیلی که دیسکشو نفروختم همین یورو بود!! الان یعنی حتی پس ۲۱ رو نخریم کونامی رایگان یورو رو بهمون میده؟! اگه اینجوری باشه که خوبه

  0
  0
 • yaser_h2016 گفت:

  بخوره تو سرش با این بازی فاجعه بار و آنلاین فاجعه بار ترش!!!! هرچقدر آنلاین ۲۰۱۹ خوب بود نسخه ۲۰۲۰ خیلی اذیت کرد هم دیر پیدا میشد پلیر هم دیسکانکت ها و deem void های بی دلیل داشت قبل شروع بازی!!
  تو صفحه لودینگ همیشه اذیت میکرد برعکس ۲۰۱۹ هم دیسکانکت داشتم هم ده پونزده بار لگ چیت خوردم دو سه باری هم مجبور شدم لگ چیت بزنم ولی تو ۲۰۲۰ نه لگ چیت زدم یک بارم فقط لگ چیت کردن منو !!! در دیسکانکت ها هم نسبتا کمتر بود ولی دو datapack آخر منو بن کرد کونامی و اکانتم پر
  نسخه استیم خیلی مسخره اس
  واقعا هرچی خاطره خوب از ۲۰۱۹ داشتم نسخه ۲۰۲۰ به فنا داد خیر سرم به خاطر ۲۰۱۹ که عالی بود رفتم پول دادم ۲۰۲۰ خریدم ولی رفت پاچه ام

  0
  0