بروس کمپبل مجددا شایعات پیوستن شخصیت Ash Williams به Mortal Kombat 11 را تکذیب کرد

۲۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۱

عنوان مبارزه‌ای و پرطرفدار Mortal Kombat 11 حتی قبل از انتشار با شایعات حضور شخصیت Ash Williams از سری بازی‌های ترسناک Evil Dead به عنوان یکی از شخصیت‌های مهمان همراه بود. با اینکه استخراج اطلاعات از فایل‌های مربوط به بازی Mortal Kombat 11 اشاراتی به این شخصیت داشتند اما انتشار تریلر‌های شخصیت‌های مهمان بازی نشان داد برخلاف تصورات، Ash Williams در لیست شخصیت‌های مهمان بازی Mortal Kombat 11 قرار ندارد.

با این حال اخیرا انتشار ایمیلی شایعات حضور Ash Williams را در بازی زنده کرد. اما بازیگر نقش Ash Williams بار دیگر اذعان داشت که این اتفاق نخواهد افتاد. بروس کمپبل (Bruce Campbell)، بازیگری که نقش شخصیت Ash Williams را در فیلم‌های سینمایی، مجموعه‌های تلویزیونی و بازی‌های ویدیوئی ایفا می‌کند، در مورد حضور این شخصیت در بازی Mortal Kombat 11 و به خصوص درباره‌ی ایمیل ذکر شده توضیحاتی ارائه داد. او این شایعات را تکذیب کرد اما به این نکته اشاره داشت که شرکت MGM امتیاز فیلم Army of Darkness (سومین فیلم از این سری) را دارا است و امکان دارد تصمیماتی گرفته شده باشند که او از آن‌ها بی اطلاع است. اما وی تاکید کرد که بعید به نظر می‌رسد این تصمیم‌گیری‌ها بدون اطلاع وی اتخاذ شوند.

وی در این‌ باره اظهار داشت:

یکی از دلایلی که باعث می‌شود این اتفاق رخ ندهد زمان زیاد مورد نیاز برای طی کردن روندهای قانونی برای صورت گرفتن این کار است. این شخصیت به دلیل امتیاز انحصاری و نبود مجوز نمی‌تواند در عناوین دیگر ظاهر شود. همانطور که می‌دانید اگر مذاکره‌ای صورت نگیرد پس حضور این شخصیت در عنوان دیگری ممکن نخواهد بود. بنابراین احتمال دارد فقط در این مورد صحبت‌هایی شده باشد.

اما من می‌دانم شرکت MGM که مجوز مربوط به Army of Darkness را صادر کرد درباره‌ی این موضوع اشاره‌ای نداشته است. آن‌ها در زمینه‌ی این مسائل بسیار حساس هستند. ما باید مراقب مالکیت خود باشیم.

صادقانه بگویم نمی‌دانم. این مسئله مانند این است که مدیر‌ برنامه‌های من بدون مشورت با من کاری را قبول کند.

این اولین بار نیست که شایعات مربوط به حضور Ash Williams در بازی Mortal Kombat 11 تکذیب می‌شوند. کمپبل تقریبا با اطمینان به رد این شایعه‌ پرداخت اما ممکن است در آینده اتفاقاتی دست به دست هم دهند و نتیجه‌ی دیگری را شاهد باشیم. کمپبل با اینکه حضور Ash Williams را در بازی Mortal Kombat 11 تکذیب کرد اما اعلام داشت که نسخه‌ی بعدی از سری بازی‌های Evil Dead سال آینده عرضه خواهد شد.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید