شایعه: برادران وارنر ایده‌ی ساخت بازی جدید Superman توسط راک‌استدی را کنار گذاشت

۲۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۰

مدت زیادی از انتشار بازی Batman Arkham Knight از سوی استودیوی راک‌استدی (Rocksteady) می‌گذرد. اگرچه تمامی شایعات به تلاش توسعه‌دهندگان برروی یک بازی بزرگ جدید اشاره داشتند اما به‌نظر می‌رسد بخشی از دلایل این سکوت طولانی مدت، کنار گذاشتن این پروژه از سوی شرکت برادران وارنر (Warner Bros) باشد.

به تازگی کاربر Jsig212James، کسی که سابقه‌ای بسیار در انتشار اخبار داخلی مربوط به بازی‌های راک‌استدی دارد، باری دیگر به‌سراغ حساب توییتر خود رفته و اطلاعات جدیدی از این استودیو منتشر کرده است. به‌گفته‌ی وی، راک‌استدی در حال توسعه‌ی بازی جدیدی از شخصیت Superman بود اما برادران وارنر، به‌عنوان ناشر این بازی، توسعه‌ی آن را کنار گذاشت.

از چند منبع مختلف شنیده‌ام که راک‌استدی ایده‌ی ساخت بازی جدیدی از Superman را در دنباله‌ی Batman Arkham به برادران وارنر داده است اما آن‌ها این پروژه را رد کرده‌اند.

خودتان قضاوت کنید که [این تصویر] چقدر شبیه به “گاتهام جدید” در بازی Arkham Knight است. احتمالاً شباهت‌ها به همین دلیل باشند.

وی همچنین یادآوری کرد که در بازی Batman Arkham Knight ایستراگ‌های گوناگونی وجود داشتند که به Superman، شهر Metropolis و داستان‌ها و شخصیت‌های دنیای این ابرقهرمان اشاره می‌کردند.

در نهایت نیز او با انتشار تصویر پائین، ادعا کرد که راک‌استدی قصد داشت از تکنولوژی تخریب پذیری عنوان Arkham Knight در بازی جدید Superman هم استفاده کند:

به‌هر صورت چه اطلاعات بالا درست باشند یا نه، تنها چیزهایی که می‌دانیم فاش شدن تصاویری جدید از بازی‌های لغو شده راک‌استدی و تمایل این استودیو به رونمایی از بازی جدیدش در E3 2020 است؛ رویدادی که به‌دلیل شیوع ویروس کرونا برگزار نخواهد شد.

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید