فصل دوم بازی The Walking Dead آماده ی عرضه در پاییز امسال است

۱۷ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۳:۴۰

شایعات امروز در مورد فصل دوم بازی شرکت Telltale ، یعنی The Walking Dead است. بعد از مصاحبه ی Eurogamer با CEO شرکت Telltale ، آقای Dan Connors  که در آن زمان فصل اول بازی The Walking Dead جایزه ی برترین داستان را در مراسم  BAFTA کسب کرد ، این شایعات داغ تر شدند.

زمانی که در مورد عرضه ی فصل دوم بازی The walking Dead از او پرسیده شد ، آقای Dan Connors پاسخ داد :”هدف ما عرضه ی بازی برای پاییز سال بعد است. به نظر می رسد که فصل دوم این بازی در پاییز 2014 عرضه می شود.

ما از شرکت Telltale Games خواستیم تا تایید کند که اگر ما بخواهیم از سرنوشت کارکترهای مورد علاقه ی خود جویا شویم باید این مدت طولانی را صبر کنیم. Telltale این چنین پاسخ داد:

در حال حاضر تخمین زده می شود که فصل دوم بازی The Walking Dead در پاییز امسال یعنی 2013 عرضه می شود و قرار نیست که این بازی در پاییز سال بعد یعنی 2014 عرضه شود.ما به خاطر تمام این سردرگمی ها عذر خواهی می کنیم و از شما و تمامی طرفدارانمان برای شور و اشتیقاقی که نسبت به سری بازی های Telltale نشان می دهید ، متشکریم.

مطمئن هستم که با شنیدن این خبر تمامی طرفداران The Walking Dead نفس راحتی کشیدند. گذشته از این قضایا فصل اول بازی با سوالات زیادی به پایان رسید و نمی توانیم مدت زیادی را برای اتفاقاتی که قرار است رخ دهد ، منتظر بمانیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید