کمپین کیک‌استارتر بازی رو‌میزی Wolfenstein: The Board Game آغاز شد

۲۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۰

استودیوی آرکون (Archon) به تازگی کمپین کیک‌استارتر (Kickstarter) را برای بازی رومیزی Wolfenstein: The Board Game راه اندازی کرد. در حال حاضر این پروژه به طور کامل تأمین مالی شده است.

می‌توان گفت هم‌اکنون تقریباً ۱۹۰۰ نفر با مبلغ بیش از ۲۶۰،۰۰۰ دلار از این بازی حمایت کرده‌اند. این سطح رو به رشد حمایت از بازی به مراتب بالاتر از نیاز اصلی سازندگان یعنی مبلغ ۵۰،۰۰۰ دلار است. این کمپین جمع‌آوری حمایت مالی تا دو هفته‌ی دیگر در تاریخ ۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ (۲۴ آوریل ۲۰۲۰) به پایان می‌رسد.

استودیو‌ی آرکون قصد دارد بازی رومیزی Wolfenstein: The Board Game را در پنج زبان مختلف انگلیسی، لهستانی، فرانسوی، اسپانیایی و ایتالیایی منتشر کند. هنوز تاریخ عرضه‌ی این بازی مشخص نشده است، اما سازندگان فرصتی برای تجربه‌ی بازی در ماه آگوست ۲۰۲۱ فراهم خواهند کرد.

بازی Wolfenstein: The Board Game دقیقاً به مانند نسخه‌ی ویدیویی آن، بازی‌بازان را در نقش مبارزان جبهه‌ی مقاومت به رهبری ستاره‌ی این سری ینی بی‌.جی بلازکوویچ (BJ Blazkowicz) قرار می‌دهد. هدف اصلی نفوذ به قلعه‌ی ولفنشتاین (Wolfenstein) و سپس حرکت در میان سربازان نازی برای ترور آدولف هیتلر است. بازی‌بازان در نهایت تصمیم می‌گیرند که چگونه یک ماموریت را با اتخاذ روش‌های مختلف، انجام ماموریت‌های جانبی، جست و جو در محیط یا انجام نبردهای اختیاری برای کسب غنایم اضافی به اتمام رسانند.

در این عنوان، بازی‌بازان به ۱۸۲ کارت، ۱۶ عنوان نقشه و ۵۵ مهره‌ی مینیاتوری دسترسی خواهند داشت. مهره‌های مینیاتوری برگرفته از شخصیت‌های معروف این سری مانند بی.جی بلازکوویچ (BJ Blazkowicz)، آنیا اولیوا (Anya Oliwa)، ست راث (Set Roth)، کلائوس کروتز (Klaus Kreutz)، بامبیت (Bombate) و مکس هاس (Max Hass) هستند که حس زنده بودن را به این مهره‌ها می‌بخشند. مهره‌های مینیاتوری دشمنان شامل هیتلر (Hitler)، مچا-هیتلر (Mecha-Hitler)، ژنرال اسکار فون گریم (Gen. Oscar Von Grim) و پروفسور سلیمان بولی (Professor Solomon Bevli) می‌شود.

نسخه‌ی گسترش‌دهنده‌ی این بازی نیز به عنوان The Old Blood در حال ساخت است. این نسخه با ۸۷ کارت، ۱۲ عنوان نقشه و ۲۳ مهره‌ی مینیاتوری عرضه خواهد شد. کمپین کیک‌استارتر انحصاری All-Stars قرار است قهرمانان، دشمنان، رویدادها و موارد بیشتری را به بازی اصلی و نسخه‌ی گسترش‌دهنده‌ی The Old Blood اضافه کند.

باید دید که آیا این بازی رومیزی پیش از انتشار بازی ویدیویی بعدی از سری بازی‌های ولفنشتاین توسط ماشین‌گیمز (MachineGames)، عرضه خواهد شد یا نه. با اعلام اخیر بتزدا (Bethesda) مبنی بر این‌که به جای کنفرانس E3 رویداد دیجیتالی دیگری برگزار نخواهد کرد، نمی‌توان در مورد اخبار مربوط به انتشار نسخه‌ی بعدی این سری پیش‌بینی کرد.

در پایان شما می‌توانید تصاویری از این بازی رومیزی را مشاهده نمایید:

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید