مدیرعامل اکتیویژن جهت حفظ سلامت کارمندان، شماره‌ی تلفن خود را به آن‌ها داده است

۲۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۰

شیوع ویروس کرونا تاثیرات زیادی برروی صنایع مختلف گذاشته است و شرکت‌های بزرگ و کوچک جهت کاهش میزان خسارات و مقابله با این ویروس مرگبار، روش‌های گوناگونی در پیش گرفته‌اند اما شاید یکی از جالب‌ترین این روش‌ها، اقدام اخیر مدیرعامل شرکت اکتیویژن بلیزارد (Activison Blizzard) باشد.

به‌تازگی بابی کوتیک (Bobby Kotick)، مدیرعامل نام‌آشنای اکتیویژن بلیزارد، در مصاحبه‌ای با شبکه‌ی CNBC ظاهر شده و از رویکرد جالب خود برای ارائه‌ی خدمات به کارمندان شرکتش خبر داده است. به‌گفته‌ی کوتیک، وی از طریق پیام الکترونیکی، شماره‌ی تلفن خود را به تمام کارمندان ارسال کرده و از آن‌ها خواسته است در صورت نیاز به هرگونه کمک با او در ارتباط باشند. شمار کارمندان اکتیویژن بلیزارد به بیش از ۱۰ هزار نفر می‌رسد.

ما تک‌تک کارمندان را تشویق کردیم تا در صورت داشتن نگرانی دررابطه با سلامتی خود، مستقیماً با من تماس بگیرند.

در حال حاضر اکتیویژن بلیزارد نیز مانند سایر شرکت‌های توسعه‌دهنده‌ی بازی‌های ویدئویی، به‌صورت دورکاری پروژه‌های خود را پیش می‌برد و کارمندان وظایف خود را درون خانه‌ی خودشان تکمیل کرده و نتیجه را برای یک‌دیگر ارسال می‌کنند. اقدام اخیر بابی کوتیک اگرچه جالب‌توجه و لایق تقدیر است اما برخی افراد گمان می‌کنند صرفاً حرکتی تبلیغاتی برای از بین بُردن جو منفی که سال گذشته به‌دلیل اخراج‌های دسته‌ای و بزرگ کارمندان این شرکت به‌وجود آمده بود، باشد.

0
1

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید