عنوان Uncharted: The Nathan Drake Collection را به صورت رایگان تجربه کنید

۲۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۰

در جهت ترویج حفظ فاصله‌ی اجتماعی و قرنطینه‌ی خانگی، سونی به تازگی دو عنوان Uncharted: The Nathan Drake Collection و Journey را برای دارندگان پلی‌استیشن ۴ رایگان کرده است.

دو بازی Uncharted: The Nathan Drake Collection و Journey از فردا، پانزدهم آوریل و به مدت ۲۰ روز برای تمام کاربران پلی‌استیشن ۴ رایگان خواهند بود. البته برای دسترسی به این عناوین، باید یک حساب کاربری آمریکا داشته باشید. در غیر این صورت به جای مجموعه‌ی Uncharted، صاحب Knack در اروپا و چین خواهید شد. همانطور که می‌دانید این مجموعه شامل عناوین Uncharted 2: Among Thieves، Uncharted: Drake’s Fortune و Uncharted 3: Drake’s Deception است. هر سه بازی با وضوح تصویر ۱۰۸۰p و نرخ فریم ۶۰ فریم بر ثانیه اجرا خواهند شد.

جیم رایان (Jim Ryan)، رئیس پلی‌استیشن، درباره‌ی این رویداد گفته است:

در این روزها که قرنطینه‌ی خانگی به یک روال عادی تبدیل شده است، هواداران بیش از گذشته به سوی بازی‌های ویدئویی آمده‌اند. سونی قصد دارد تا امکانات این بازی‌ها را برای هواداران فراهم کند. البته می‌دانیم که این یک قدم بسیار کوچک است و از اینکه می‌توانیم از هواداران خود چنین پشتیبانی انجام دهیم بسیار خوشحالیم.

همچنین در راستای کمک‌رسانی به استودیوهای کوچک در این زمان‌ بحرانی، سونی تصمیم گرفته است تا مبلغ ۱۰ میلیون دلار را به تعدادی از توسعه‌دهندگان مستقل اهدا کند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید