بازسازی جدیدی از بازی Silent Hills P.T به نام Hyper P.T منتشر گردید

۲۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۰

عنوان تحسین‌شده‌ی P.T که توسط هیدئو کوجیما (Hiddeo Kojima) ساخته شد، پس از حذف دردناکش از فروشگاه پلی‌استیشن، بارها توسط هواداران در پلتفرم‌های رایانه‌شخصی، واقعیت‌مجازی و حتی بازی Dreams نیز بازسازی شد. جدیدترین بازسازی این عنوان یادآور نرم‌افزار قدیمی HyperCard برای رایانه‌ مکینتاش است که Hyper P.T نام دارد.

این بازسازی به‌طور شگفت‌انگیزی خوب است. Hyper P.T فضاسازی عنوان اصلی را به خوبی در قالب یک اثر با گرافیک مینیمال‌تر پیاده‌سازی کرده است. رایان ترویک (Ryan Trawick) خالق این باز‌سازی، اثرش را به وب‌سایت itch.io در قالب یک مجموعه بازی با گرافیک HyperCard به نام Jam، عرضه کرده ولی این نسخه به طور‌کامل بازسازی نشده است. او در این مورد توضیحاتی ارائه داد.

تعدادی از جزئیات را از عنوان خارج کردم و برخی دیگر هم به کار اضافه شدند. برای این‌ که بتوانید این تفاوت‌ها را بیابید باید آن را تجربه کنید.

نرم‌افزار HyperCard برای اولین‌ بار در سال ۱۹۸۷ برای رایانه‌های مکینتاش و IIGS شرکت اپل منتشر گردید. شرکت اپل ساخت این نرم‌افزار را در سال ۲۰۰۴ متوقف کرد. نسخه‌ی اول بازی Myst و دموی عنوان You Don’t Know Jack از مشهورترین عناوین در صنعت بازی‌های رایانه‌ای بودند که توسط HyperCard طراحی شدند. شما می‌توانید این بازسازی را که برای سیستم‌ عامل‌های ویندوز، لینوکس و مک منتشر گردیده است، از طریق این لینک دریافت نمایید.

 

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • Hamid گفت:

  اینا هم هربار نمک میزنن رو این زخم

  0
  0
 • M_A.REZAIE گفت:

  اون زمان که کپکام داشت گند میزد کونامب تو اوج بود حالا بر عکس شده. کپکام داره گنده کاریاش را جمع می کنه اما کونامی جوری خراب کرده که فقط داره pes میده بیرون. هر سال کونامی با بازیاش می ترکوند. همین نسل پنج سال پیش با متال گیر پنج ترکوند. با اینکه بکم ضعیف تر از بقیه نسخه هاش بود اما واقعا عالی بود. هنوز که هنوزه بهترین بازی مخفی کاریه نسله. فقط ویچر بود که حریفش شد. اما حیف این همه پتانسیل که دست کونامیه. کونامی اگه میدراش و نوع مدیریتش را عوض کنه بازم به دوران خودش بر می گرده.
  فقط این وسط جای سلطان خالی می مونه Big Frown

  0
  0
 • WAYNE گفت:

  میگن آدم کم مرده بذار بیشتر بمیرن

  0
  0