مجموع فروش دیجیتالی و فیزیکی Resident Evil 3 Remake از مرز ۲ میلیون نسخه عبور کرد

۲۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰

شرکت کپکام (Capcom) آمار فروش بازی تازه انتشار یافته‌ی Resident Evil 3 Remake را منتشر کرد. طبق این گزارش، مجموع فروش دیجیتالی و فیزیکی این بازی در همه‌ی پلتفرم‌ها و تنها در ۵ روز ابتدایی انتشار آن، از مرز ۲ میلیون نسخه عبور کرده است.

بازی Resident Evil 3  حدود ۱۰ روز قبل به صورت رسمی منتشر گردید و به طور کلی نقدهای نسبتاً خوبی را از سوی منتقدان دریافت کرد. نزدیک ۵۰ درصد از این میزان فروش‌ به دلیل ارتقای استراتژی فروش دیجیتالی کپکام بوده است که این مورد شامل انتشار دموی Racoon City برای Resident Evil 3 و عرضه‌ی یک بتای آزاد برای Resident Evil Resistance بوده‌اند. به گفته‌ی کپکام، این موارد در جلب توجه و استقبال طرفداران تاثیرگذار بوده است.

در عین حال، کپکام آمار جدیدی از فروش بازی Resident Evil 2 Remake منتشر کرد. براساس آمار جدید، تاکنون مجموع فروش دیجیتالی و فیزیکی این بازی از مرز ۶٫۵ میلیون نسخه عبور کرده است. در گزارش پیشین کپکام که در ماه فوریه منتشر شد، فروش این بازی تا انتهای ماه دسامبر ۲۰۱۹ میلادی به ۵٫۸ میلیون نسخه رسیده بود.

Resident Evil 3 Remake هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید نقد و بررسی این بازی را به قلم مصطفی زاهدی و از طریق این لینک مطالعه نمایید. همچنین اگر قصد خرید این بازی را دارید، پیشنهاد می‌کنیم ویدئوی هایلایت را مشاهده کنید و با نکات پیش از خرید این عنوان آشنا شوید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید