گیفت کارت
گیفت کارت

آنباکسینگ | جعبه گشایی نسخه‌ی کالکتور بازی Doom Eternal

۲۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰
Doom Eternal

بدون شک شاید شما نیز از طرفداران بازی Doom Eternal باشید ؛ عنوانی جدید از سری محبوب Doom که به جرات می‌توان آن را یکی از برترین عناوین سبک تیراندازی به شمار آورد.امروز قصد داریم تا ویدئوی جعبه گشایی این بازی محبوب را برای شما قرار دهیم.

Doom Eternal یکی از بازی‌های جدیدی و محبوب است که به تازگی عرضه شده و بدون شک شما نیز برای تجربه‌ی این بازی لحظه شماری می‌کنید. اما شاید برای شما هم جالب باشد که نسخه‌های مختلف این بازی و به خصوص نسخه‌ی کالکتور از چه مزایا و محتویاتی برخوردار هستند. اگر کمی در وب‌سایت یوتیوب به گشت و گذار بپردازید ویدئوهای مختلفی را خواهید یافت که به بررسی محتویات و یا بهتر بگویم جعبه گشایی بازی‌های ویدئویی خواهند پرداخت.

بر همین اساس ما تصمیم گرفتیم تا در کنار ویدئوهای جعبه گشایی اختصاصی گیمفا ،ویدئوهای خوب و پرطرفدار مربوط به جعبه گشایی بازی‌های ویدئویی را نیز برای شما قرار دهیم. دومین ویدئو به جعبه گشایی نسخه‌ی کالکتور بازی Doom Eternal اختصاص دارد که توسط یکی از کاربران یوتیوب یعنی TheRelaxingEnd انجام شده است. اما برای دسترسی راحت‌تر به این ویدئوی آنباکسینگ، می‌توانید ویدئوی مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده یا از طریق لینک‌های قرار داده شده دانلودکنید:

دانلود با کیفیت FHD

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید