با ثبت ایمیل خود برای لیگ Overwatch، صد توکن لیگ دریافت کنید

۲۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۵

از زمان معرفی توکن لیگ‌ها در حدود دو سال پیش، به دست آوردن این آیتم‌ها بدون خرج کردن پول واقعی کار بسیار دشواری بوده‌ است. در ازای تماشای بازی‌های لیگ Overwatch، شما مبلغ بسیار ناچیزی توکن لیگ دریافت می‌کنید و برای جمع‌آوری مقداری توکن لیگ، که ازرش ۵ دلار را داشته باشد، باید ۱۰۰ بازی لیگ را تماشا کنید. خبر خوب این است که بلیزارد (Blizzard) راه آسان و جدیدی را برای جمع‌آوری این مقدار توکن لیگ معرفی کرده است و دیگر لازم نیست که زمان و مبلغ زیادی هزینه کنید.

هر کاربری که یک اکانت قانونی و فعال داشته باشد و ایمیل خود را تا ۱۰ اردیبهشت (۲۹ آپریل) برای لیگ Overwatch ثبت کند، ۱۰۰ توکن لیگ معادل ۵ دلار دریافت خواهد کرد. اگر Overwatch را برروی پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان تجربه می‌کنید، ابتدا باید اکانت PlayStation Network یا اکانت Xbox Live خود را به اکانت Battle.net بازی، لینک کنید. سپس از طریق این لینک، اطلاعات و ایمیل مربوط به اکانت Battle.net را وارد کنید. توجه کنید که اگر پیش از این هم برای لیگ Overwatch، ایمیل خود را ثبت کرده‌اید، باز هم شانس گرفتن این مقدار توکن لیگ را دارید. فقط کافی است بار دیگر اطلاعات خود را وارد کنید. این کار به منزله‌ی تایید اطلاعات پیشین می‌باشد.

با این ۱۰۰ توکن لیگ، شما می‌توانید برای یکی از قهرمان‌های خود، اسکین بگیرید یا نیمی از مبلغ خرید آیتم‌هایی چون اسکین Thunder Doomfist را ذخیره کنید. هر چند که تاریخ پایان این رویداد ۱۰ اردیهبشت است، اما ممکن است به‌روز‌رسانی حساب کاربری شما و اضافه کردن توکن لیگ‌ها به آن، تا ۱۷ اردیبهشت (۶ می) زمان ببرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید