نیل دراکمن تریلر ساخته شده از The Last of Us Part 2 را ستایش کرد

۲۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۶

نیل دراکمن (Neil Druckman)، کارگردان یکی از مورد‌انتظارترین عناوین ۲۰۲۰، در اکانت توییتر خود تریلر ساخته‌شده توسط یکی از طرفداران بازی The Last of Us Part 2 را به اشتراک گذاشت.

این تریلر توسط یکی از کاربران یوتیوب به نام CRISTIANDRAKE YT و با ترکیب کردن ویدیو‌های گیم‌پلی این بازی، ساخته شده‌است. نیل دراکمن در ادامه پست خود، به تحسین این تریلر پرداخت.

 تریلر این طرفدار خیلی خوب است! باید به توییتر می‌آمدم و این موضوع را با شما به اشتراک می‌گذاشتم (ما و سونی همچنان سخت تلاش می‌کنیم تا بازی را در زودترین زمان ممکن عرضه کنیم). اکنون باید رسانه‌ی اجتماعی خودم را ترک کنم.

داستان احساسی نسخه‌ی اصلی (The Last of Us)، همراه گیم‌پلی قدرتمند و گرافیک فوق‌العاده‌ی مناظر طبیعی، صبر کردن را برای نسخه‌ی جدید این مجموعه به‌شدت دشوار می‌کند. چندی پیش نیز این بازی تا تاریخ نامشخصی تاخیر خورد. موضوعی که با توجه به شیوع جهانی ویروس کرونا، قابل‌درک است. باید امیدوار باشیم تا سازندگان، تاریخ عرضه‌ی دقیقی را برای بازی اعلام کنند. در این صورت طرفداران، بدون نگرانی در ارتباط با کیفیت روند توسعه‌ی The Last of Us Part 2، می‌توانند تاریخ عرضه‌ی بازی محبوب خود را روزشماری کنند.

دریافت ویدیو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید