گیفت کارت
گیفت کارت

تکفارس؛ معرفی بهترین گوشی‌های ۵G بازار

۲۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۵

شبکه ۵G هرچند به‌طور کامل جایگزین ۴G نخواهد شد، اما نسل بعدی اتصال موبایل است. این شبکه سریع کار می‌کند و صنایع زیادی از جمله اتومبیل‌های خودران، پهپادها و اینترنت از آن بهره‌مند خواهند شد. سامسونگ که محبوب‌ترین سازنده گوشی‌های ۵G دنیاست، در حال حاضر پنج هندست ۵G تحت نام‌های گلکسی اس۱۰ ۵G، نوت ۱۰ پلاس ۵G، نسخه ۵G گلکسی فولد، گلکسی A90 5G و گلکسی اس۲۰ در بازار دارد. گلکسی اس۲۰ در ماه فوریه امسال در رویداد آنپک معرفی شد.

توسعه فناوری ۵G گرچه از سال ۲۰۱۹ شروع شده است، اما امسال و سال آینده شاهد گوشی‌های ۵G بیشتری خواهیم بود. در حال حاضر، در آمریکا کاربران اپراتورهای ورایزن، AT&T ،T-Mobile و اسپرینت در تعدادی از شهرها به این شبکه دسترسی دارند. سال گذشته در انگلیس، اپراتور EE به عنوان نخستین اپراتور ۵G در این کشور شناخته شد و به دنبال آن Vodafone و Three UK هم این فناوری را ارائه دادند.

به نظر می‌رسد که اکثر مردم دنیا احتمالا تنها از طریق یک گوشی ۵G، به این شبکه قدرتمند دسترسی خواهند داشت. بنابراین وعده‌هایی که اپراتورها و سازندگان چیپ در مورد پوشش شبکه ۵G می‌دهند، اگر نتواند از طریق گوشی‌ها محقق شود کاملا بی‌معنی خواهد بود. ما در اینجا سعی کرده‌ایم بهترین گوشی‌های ۵G موجود در بازار را برای شما معرفی کنیم و نگاهی به برنامه‌های سایر شرکت‌ها برای معرفی چنین دستگاه‌هایی در آینده بیندازیم. پس با ما همراه باشید.

برای مطالعه کامل این مقاله تحت عنوان «معرفی بهترین گوشی‌های ۵G بازار» به این نشانی بروید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید