بخش سه‌نفره به بازی Call of Duty: Warzone بازگشته است

۲۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۰

تنها دو روز از شروع فصل سوم بازی Call of Duty: Warzone می‌گذرد که مهم‌ترین نکته‌ی آن، اضافه‌شدن بخش مورد انتظار چهارنفره بود که اجازه می‌دهد در قالب گروه‌های چهارنفره به مبارزه بپردازید. به گزارش وب‌سایت VG247، حذف حالت سه‌نفره توسط استودیوی سازنده‌ی بازی، اینفینیتی وارد (Infinity Ward)، از آن‌جایی که هنوز بخش دونفره در آن وجود ندارد، انتقادات فراوانی را بین هواداران بازی برانگیخته است، چراکه در حالت سه‌نفره، دو نفر آشنا می‌توانند با حداقل تعداد غریبه در تیمشان وارد بازی شوند.

برای همین، ۲۲ فروردین ۱۳۹۹ (جمعه ۱۰ آپریل ۲۰۲۰) بخش سه‌نفره در یک به‌روزرسانی به بازی بازگردانده شد. این بخش از ابتدای بازی وجود داشت و بعد حالت‌های تک‌نفره و چهارنفره به بازی اضافه شدند.

در کنار خبر خوب بالا، حساب رسمی Call of Duty در توییتر اعلام کرد که شمار بازی‌بازان Call of Duty: Warzone به ۵۰ میلیون نفر رسیده است. با وجود این که سریع‌ترین رکورد رسیدن به این عدد در بازی‌های بتل‌رویال، همچنان در دست بازی Apex Legends قرار دارد، موفقیت Warzone هم بسیار تأثیرگذار است.

جای تعجب نیست که Call of Duty: Warzone از روز عرضه، روزبه‌روز محبوب‌تر می‌شود. این بازی در ده روز اول عرضه توانست به ۳۰ میلیون بازی‌باز دست یابد و حالا به یکی از پرمخاطب‌ترین بازی‌های بازار تبدیل شده است. همچنین شایعاتی به دست ما رسیده است مبنی بر این که امسال نسخه‌ی جدیدی از سری Black Ops در دست ساخت قرار دارد. در آخر هم خوشحالیم که بالاخره بازسازی بخش داستانی Call of Duty: Modern Warfare 2 عرضه شد.

سال ۲۰۲۰ تا امروز سال خیلی بدی بوده، ولی برعکس، برای طرفداران Call of Duty بسیار خوب پیش رفته است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید